Açıklama geldi! Tuncay Şanlı hamile sevgilisine ihanet etti mi?

Şanlı ve Seyhan Şaşko'nun avukatından Melis Sayım'a ihanet iddialarına yanıt geldi.

Açıklama geldi! Tuncay Şanlı hamile sevgilisine ihanet etti mi?

Eski Fenerbahçeli futbolcu ve beIN Sports yorumcusu Tuncay Şanlı ve aynı kanalda spiker olan Seyhan Şaşko'nun avukatından Melis Sayım'a ihanet iddialarına yanıt geldi.

Tuncay Şanlı ile spor spikeri Seyhan Şaşko'nun beraber görüntülenmesi medyada 'ihanet' iddialarını gündeme getirmişti. Tuncay Şanlı'nın 2016'dan bu yana birlikte olduğu ve önümüzdeki günlerde bebeğini kucağına almaya hazırlanan Melis Sayım'ı aldattığı iddia edildi.

Star TV'deki Duymayan Kalmasın’a telefonla bağlanan Melis Sayım konuyla ilgili “Artık beraber olmadığımız için beni ilgilendirmiyor" açıklaması yaptı. Ancak ikili arasındaki aşk iddialarının medyada sürekli yer alması üzerine Seyhan Şaşko, olayla ilgili yasal yollara başvuracağını duyurdu.

İşte, Tuncay Şanlı ve Seyhan Şaşko'nun avukatı Altın Mimir'in bu konu hakkındaki yazılı açıklaması:

"ALGI OPERASYONU"

Müvekkilerim Seyhan Şaşko ve Tuncay Şanlı hakkında gerçekdışı, kamuoyunu yanlış yönlendrimeye yönelik haksız ve hukuka aykırı yayınlarla bir algı operasyonu hedeflenmektedir. Öncelikle ve önemle belirtmek isteriz ki, her iki müvekkilimiz de son derece saygın, yaptıkları işlerle kamuoyunca sevilen bireyler olup, toplum değerlerlerine, genel ahlak ilkelerine ve pek tabi ki hukuk düzenine saygılı olup bu bilinçle hareket eden insanlardır. Her ikisi de bekar ve sağlıklı olan müvekkillerin, birliktelikleri bilinçli bir şekilde zan altında bırakılmaya çalışılmaktadır.

Önemine binaen kamuoyunun dikkatine sunulması gereken en önemli husus müvekkil Tuncay Şanlı'nın dünyaya gelecek olan evladının ileride bu haberleri okuyarak zarar görmesinin önüne geçilmesi gereğidir.

"İLİŞKİSİNİ GÖZLERDEN UZAK SÜRDÜRMÜŞTÜR"

Bu cümleden hareketle şüphesiz ki Tuncay Şanlı, ayrılmış olduğu eski kız arkadaşının hamile olduğunu an itibariyle, ayrılmış bir erkek olarak yaşanacak zorlukların bilincinde, yapabileceklerinin en iyisini yapmıştır/yapmaya devam etmektedir. Müvekkilimiz hamilelik sürecine tüm kararlara saygın davranmış ve kendisine gelen her türlü talebe karşılık vermeye çalışmıştır. Bu amaçla uzun süredir birliktelik yaşadığı diğer müvekkil Seyhan Şaşko ile ilişkisini gözlerden uzak sürdürmüştür.

Dikkat edilirse, müvekkil Tuncay Şanlı ve eski kız arkadaşının hamilelik anında birlikte olduklarına dair tek bir resimleri dahi bulunmamaktadır. Zira mevcut hamilelik ayrılık dönemine denk gelmiş olup, müvekkil sürdürebilme ihtimali olmayan ilişkisini, sırf doğacak çocuk için yeniden başlatmak istememiştir. Bu durum son derece anlaşılabilirdir. Ancak bebeğin sağlıklı olarak dünyaya gelmesi ve yetişmesi için müvekkil Tuncay Şanlı, üzerine düşen her şeyi yapmıştır/yapacaktır.

Sayfa Derleme Süresi: 1.9079 saniye