TGRT stüdyosuna F-16 ve tank girdi!

Özel teknikler ile stüdyoda haber anlatımı yapılırken tank ve F-16 savaş uçağı stüdyo içinde gibi gösterilerek büyük ilgi gördü.

TGRT stüdyosuna F-16 ve tank girdi!

TGRT'deki haber bülteninde kullanılan özel teknikler ile stüdyoda haber anlatımı yapılırken tank ve F-16 savaş uçağı stüdyo içinde gibi gösterilerek büyük ilgi gördü. Haber bülteninin ardından görüntüler kısa sürede sosyal medyada paylaşılırken, sunucu Mehmet Aydın'ın tepkileri de sosyal medyanın dilindeydi.

TGRT'deki haber bülteninde El Bab'da devam eden operasyonlar anlatılırken stüdyoya 3 boyutlu olarak Fırtına obüsü ve F-16 girdi. Sunucu Mehmet Aydın ise F-16'dan 3 boyutlu olarak stüdyoya bırakılan bir bomba ve Fırtına obüsünün yaptığı atıştan etkilenmiş gibi hareket etti.

Daha önce benzer bir uygulama Arap kanalında yapılmıştı. Aydın haberi sunarken önce üzerinden F-16 bomba bırakarak geçti daha sonra stüdyoya bir Fırtına obüsü girdi ve bomba fırlattı. 3 boyutlu görüntü ve spiker Mehmet Aydın'ın sunumu, bombadan etkilenmiş gibi öksürmesi sosyal medyada da ilgi çekti.

İşte, o anlar!

Sayfa Derleme Süresi: 11.6679 saniye