Serdar Ortaç: Param bitti, Chloe yanımda kaldığına göre beni seviyor

Ünlü şarkıcı, evliliğiyle ilgili konuştu.

Serdar Ortaç: Param bitti, Chloe yanımda kaldığına göre beni seviyor

Haziran 2014'te kendisinden 22 yaş küçük Chloe Loughnan ile nikah masasına oturan Serdar Ortaç, evliliği hakkında samimi itiraflarda bulundu. Ünlü şarkıcı, eşi Chloe Loughnan ile ilgili olarak "Yakışıklı değilim, param da bitti. Yanımda kaldığına göre beni seviyor" dedi.

'Yanımda kaldığına göre beni seviyor'

Serdar Ortaç, marka danışmanı Selim Akar'a konuştu: "Aptal değilim. Eşim isterse birçok adam bulur. Yakışıklı değilim, param da bitti. Yanımda kaldığına göre beni seviyor."

Aldatılma haberlerine nokta koydu

Öte yandan Chloe Loughnan, Instagram'a yüklediği fotoğraflar ile magazin gündeminden düşmüyor. Arap şeyhinin oğlu ile eşi tarafından aldatıldığı yönünde haberlere Serdar Ortaç son noktayı koymuştu.

Serdar Ortaç'ın açıklamasının ardından Chloe de Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşıp, üstüne de 'Dünyaya karşı biz aşkım' notunu düşmüştü.

'Ben 'git soyun' demiyorum'

Serdar Ortaç, Chloe'nin seksi pozları için "Ne yapayım, hanım model. Ben ‘git, soyun’ demiyorum ki! Pozlarından rahatsız olmuyorum. Zaten o durması gereken çizgiyi bilir. Tabii ki değerlerimize önem gösteriyoruz." demişti.

Sayfa Derleme Süresi: 4.2499 saniye