Nefes Nefese dizisinden bir tanıtım daha

Star'ın yeni dizisi Nefes Nefes'e yakında başlıyor.

Nefes Nefese dizisinden bir tanıtım daha

Yapımını TMC Film’in, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, Nefes Nefese yakında Star TV’de başlayacak. Bugüne kadar yayınlanan tanıtımlarıyla beğeni toplayan Nefes Nefese’nin yeni tanıtımı yayınlandı.

Yönetmenliğini Uğur Yücel’in üstlendiği, senaryosunu Selin Tunç’un yazdığı, başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun’un yer aldığı, Şebnem Hassanisoughi, Gülçin Santırcıoğlu, Caner Şahin, Ezgi Şenler, Macit Sonkan, Zeyno Eracar, NiCk Xhelilaj, Deniz Hamzaoğlu, Sezer Avcı, Hülya Duyar, İpek Ayaz Kortunç gibi başarılı oyuncuların yer aldığı kadrosuyla da dikkat çeken Nefes Nefes’e,  dün akşam yayınlanan yeni tanıtımıyla da merak uyandırdı.

Berlin’de babası Ayaz Kıran’la sakin bir hayat sürerken, bir gün hiç görmediği annesinin Suriye’de olduğunu öğrenmesiyle bir bilinmeze doğru adım atan Rüya’yla, yaşadığı büyük travma sonrası memleketine dönmeye karar veren Yusuf’un yolları kesişir. Suriye'deki annesini ararken Antakya'da kalabalık bir ailenin ve bambaşka bir maceranın içinde bulur kendini Rüya. İçine düştüğü tehlikeli maceranın baş mimarı, karanlık yönünü hiç bilmediği Atmaca lakaplı babasıdır.

Sayfa Derleme Süresi: 1.7619 saniye