Kamuran Akkor ve İstanbul Arabesque Project bir arada

Medyatava ÖzelAkkor, 20 yıl sonra ilk kez stüdyoya girdi.

Kamuran Akkor ve İstanbul Arabesque Project bir arada

Türk Müziği'nin en büyük seslerinden Kamuran Akkor, Türkiye'nin ilk ve tek arabesk grubu İstanbul Arabesque Project ile biraraya geldi.

Burhan Bayar ve Şakir Askan'ın efsane eseri 'Unutamadım' (Kaç Kadeh Kırıldı), İstanbul Arabesque Project'in farklı düzenlemesi ve 20 yıl sonra ilk kez stüdyoya giren Kamuran Akkor'un yorumuyla büyük beğeni topladı.

Yaylı enstrümanların, akustik gitar, elektrogitar, bas gitar, davul, klavyeler ve perküsyonların kullanıldığı düzenlemenin miks ve mastering işlemleri, Sarı Ev Stüdyoları'nda Barış Büyük tarafından yapıldı.

'Unutamadım' klip çekimi, Sanatlı Karınca Prodüksiyon tarafından, Kamuran Akkor ve Onur Şenay'ın Gayrettepe'de kurduğu KATS Sahne'de gerçekleşti.

Arabesk aşkıyla kurulan, rock barlardan jazz kulüplerine, birçok kapının, arabesk müziğe açılmasında büyük emekleri olan İstanbul Arabesque Project, hayranı oldukları, genç nesilin mutlaka tanımasını istedikleri, döneminin en büyük yıldızlarından Kamuran Akkor ile büyük Müslüm Gürses eserini yorumlamaktan gurur duyduğunu belirtti.

DMC etiketiyle yayımlanan Kamuran Akkor ve İstanbul Arabesque Project birlikteliği, bu single sonrasında sahnelerde de kendini göstermeye hazırlanıyor.

Sayfa Derleme Süresi: 0.3252 saniye