Elçin Sangu rolünü oyuncu seçimine karıştığı için mi Farah Zeynep’e kaptırdı?

Medyatava ÖzelElçin Sangu, başrolünü Barış Arduç’la paylaştığı “Kiralık Aşk” dizisiyle kariyerinde başlayan yükselişi sürdürüyor.

Elçin Sangu rolünü oyuncu seçimine karıştığı için mi Farah Zeynep’e kaptırdı?

Güzel oyuncuya reklam, dizi ve film teklifi yağıyor. Son olarak yine Barış Arduç’la bugün vizyona giren “Mutluluk Zamanı” filminde oynayan Elçin Sangu, bu ay sonu ise “Gülizar” adlı dizide başrol oynamaya hazırlanıyordu. Çağan Irmak’ın yöneteceği Gülizar dizisinde çok iyi şarkı söyleyen bir karaktere hayat vermeye hazırlanan Elçin Sangu, son anda rolünü kaptırdı.

Yönetmen Çağan Irmak’la yaz sonunda başrol için el sıkıştığı Elçin Sangu arasında oyuncu seçimi konusunda sorun yaşandığı konuşuluyor. İddiaya göre elçin sangu, cast seçimi yapılırken söz sahibi olmak istedi ve talepleri bitmek bilmedi. Çağan Irmak da bu duruma tepki gösterdi. Taraflar arasında yaşanan gerginlik sonunda ipleri kopardı. Çağan Irmak, Elçin Sangu’nun yerine daha önce “Unutursam Fısılda” filminde beraber çalıştığı ve çok iyi şarkı söyleyen Farah Zeynep Abdullah’la anlaştı. Farah Zeynep Abdullah dizide yakışıklı oyuncu Berk Cankat’la başrolü paylaşacak.

 

Birsen ALTUNTAŞ

birsenaltuntas76@gmail.com 

Sayfa Derleme Süresi: 5.9687 saniye