Doğan Grubu'nda üst düzey atama! Kim, hangi göreve getirildi?

Hürriyet Emlak'ta üst düzey bir atama gerçekleşti.

Doğan Grubu'nda üst düzey atama! Kim, hangi göreve getirildi?

Doğan Grubu'nda yayın yapmaya devam eden Hürriyet Emlak'ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Türkiye’nin en çok ilana sahip emlak sitesi Hürriyet Emlak’ta pazarlama direktörlüğü (CMO) görevine sektörün deneyimli isimlerinden Yusuf Mert Yılmaz getirildi.

Neredeyse tüm kariyeri boyunca dijital alanda çalışan Yılmaz, Hürriyet Emlak ekibine katılmadan önce, bir fintech girişimi olan ParaDurumu’nun genel müdürü olarak, global pazarı hedefleyen bir yapay zeka ürünü geliştiren ekibe liderlik etti.

Özellikle Marketplace modelinde uzmanlaşan Yılmaz, dugun.com’da CMO olarak 4 yıl boyunca görev yaptı. Yusuf Mert Yılmaz, dugun.com çatısı altında bulunan, anneysen.com, zafaf.net ve hochzeitslove markalarının da pazarlama ve iş geliştirme faaliyetlerini yönetti.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi bölümde tamamlayan Yılmaz, profesyonel kariyerine 2004 yılında Eczacıbaşı Holding’de pazarlama uzmanı olarak başladı ve ürün geliştirme, direkt satış, satış sonrası destek görevlerini yürüttü.

Yusuf Mert Yılmaz, 2005-2010 yılları arasında sırasıyla, iLab yatırımı olan SteelOrbis.com’da pazarlama müdürlüğü, YellowPages.com’da e-business operasyon direktörlüğü, 2011-2013 yılları arasında ise BonnyFood.com’da satış ve pazarlama direktörlüğü görevlerinde bulundu.

Sayfa Derleme Süresi: 8.0174 saniye