Deniz Akkaya: Hülya Avşar’ı sevmiyorum, çünkü…

Deniz Akkaya, Hülya Avşar'ı neden sevmediğine dair soruya yanıt verdi.

Deniz Akkaya: Hülya Avşar’ı sevmiyorum, çünkü…

Ünlü model Deniz Akkaya, Posta’ya verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hâlâ eskisi kadar cesur olduğunu belirten Akkaya, “Bu kadar muhafazakar, ahlaklı bir toplumuz ama çocuğa, kadına, hayvana tacizde dünya lideriyiz. O fotoğraf marjinal değil, bugün de çekilir. Marjinallik içe kapandıkça coşar” dedi.

Yaşlanmaktan değil, eskimekten, demode olmaktan korktuğunu ifade eden Akkaya, “Oyuncuyum ama evimin kadınıyım, çok namusluyum diyenler falan. İşte bunlar demode… Demode olmayan, kendini olduğu gibi ortaya koyan çok az kişi var, üzgünüm” açıklamasını yaptı.

“Benim acıklı bir hikayem yok” diyen Akkaya, şöyle dedi: “Ailemle hesaplaşmamı bitirdiğim için rahatça anlatabilirim artık. ‘El âlem ne der çetesi' var ya bu ülkede… İşte benimkiler o çetedendi. Çocukluğum bu baskı altında geçti. Duygusal şiddet… Babam köşeleri olan bir adamdı, hâlâ da öyle. Teşekkürsüz sınıf geçmedim ama hep takdir beklediler, anlarsın ya… Hırsın bu türü zarar verir. Kendimi olduğum gibi iyi hissetmek için fazla fırsatım olmadı. Hiç de değişmediler, “Benim torunum Cumhurbaşkanı olacak” diyordu annem geçenlerde… Eskiden sinirleniyordum şimdi gülüyorum. Onlar benim siyasetçi olmamı istiyorlardı. Belki bu kadar ölüm kalım meselesine çevirmeseler olurdum da… Neyse… Yolumu çizerken babamın haberi bile olmadı! Gizlice Elite Model Look'a katıldım. 18'e yeni girmişim ve nasıl bilinçsizim! Prova yaparken koreograf Uğurkan Erez: “Burada 20 kız var, 19'u model olacak. Birinden bir baltaya sap olmaz” demişti. O biri bendim. Çünkü modellik dünyasının sadece ışıltısını görüyordum ama bir baktım 12 saat çalışıyor bunlar. Tam bir amelelikti. Sürekli söyleniyordum, sorun çıkarıyordum.”

“BEKAR ANNE OLMAK KARARI BENCİLCEYDİ”

Bekar anne olma kararının bencilce olduğunu itiraf eden Akkaya, “Ayşe bu şekilde dünyaya gelmek ister mi’ diye düşünemeyecek kadar aşıktım. Şimdi o aşkın zerresi kalmadığı için konuşuyorum. Pişman değilim çünkü ben bir proje çocuk doğurmadım, Ayşe bir aşk çocuğu” açıklamasını yaptı.

Kızı Ayşe ile babası Efe Önbilgin’in üç yıldır konuşmadıklarını belirten Akkaya, “Aramıyor. Geziyor işte. Hayatı boyunca yetecek parası var. Ayşe'nin tüm masraflarını ben karşılıyorum. O böyle yaptıkça Allah bana yağdırıyor. Kızım en iyi eğitimi alıyor, hiçbir eksiğimiz yok. Efe'nin bana açtığı tüm davaları kazandım” dedi.

Sayfa Derleme Süresi: 4.0017 saniye