'Büyük temizlik başlayabilir'

Mesut Yar, Yasak Elma dizisinde yaşanan taciz iddialarını değerlendirdi.

'Büyük temizlik başlayabilir'

Posta Gazetesi yazarı Mesut Yar, FOX'ta yayınlanan Yasak elma dizisinin başrol oyuncusu Talat Bulut'un 19 yaşındaki set çalışanını taciz ettiği iddiasını köşesinde değerlendirdi.

Mesut YAR / POSTA

Büyük temizlik başlayabilir

“Yasak Elma” (FOX) setinde yaşandığı iddia edilen taciz meselesi dün gazetemiz POSTA’nın ilk sayfasında yerini aldı. Haberi bir de ben telaffuz etmek istemiyorum...

Vaziyet almak için fikrimi soran çok sayıda okur ve meslektaş da oldu. Açıkçası biraz beklemek taraftarıyım... Sonuç itibarıyla süreç adli bir eksene doğru hızla ilerliyor. Ama şu kadarını söyleyeyim, iddialar doğruysa, bu bir kırılma noktası olacaktır. Ve o kırık inanın çok büyük bir fay kırığına dönüşecektir...

7/24 iç içe yaşanan yorucu ve sıkıntılı bir yaşam şeklinden bahsediyoruz. Tamamıyla steril olmasını bekleyecek kadar saf değilizdir umarım. Kaldı ki yakın zamanda üçüncü sayfa haberlerinde steril olmadığını da sıklıkla gördük.

Neyse...

Şu son birkaç yıldır Amerikan sinema sektörü tam da bu meseleye odaklanıp içindeki sapkın safraları temizliyor. Ha bizde yaşanır mı; tekrar ediyorum iddia doğruysa “EVET”!

Yazının devamını okumak için TIKLAYIN

Sayfa Derleme Süresi: 7.5837 saniye