Beren Saat’in gözyaşları

Ünlü oyuncu, paylaştığı fotoğrafla takipçilerini de duygulandırdı.

Beren Saat’in gözyaşları

Kenan Doğulu ile aylardır boşanacağı konuşulan ünlü oyuncu Beren Saat, sosyal medya hesabından ağlayarak poz verdiği fotoğrafı paylaştı. Oyuncunun sabaha karşı yaptığı paylaşım ise dikkat çekti.

Aylardır şarkıcı eşi Kenan Doğulu ile boşanacağı konuşulan ve iddialara kesin bir dille cevap vermekten kaçınan oyuncu Beren Saat'ten kafa karıştıran bir paylaşım geldi. Oyuncu, Instagram hesabından gözyaşları içinde verdiği bir pozu paylaştı.

Ağlayarak poz verdi

Elinde gelin bir bebekle selfie çekilen Beren Saat, yaptığı paylaşımın altına geçen haziran ayında hayatını kaybeden fotoğraf ve video sanatçısı Aykut Cömert'i etiketleyerek İngilizce olarak "I got your doll tonight" (Bu gece Bebeğini aldım) notunu düştü.

Arkadaşı kanserden vefat etti

Beren Saat'in 10 yıllık dostu Aykut Cömert 6 Haziran'da kanserden vefat etmişti. Saat'in arkadaşından gelen bebeği aylar sonra teslim aldığı için ağladığı ve bu anları takipçileriyle paylaştığı düşünülüyor. Güzel oyuncunun gözyaşları içinde verdiği poza yakın dostları Belçim Bilgin ve Esra Dermancıoğlu'ndan da destek geldi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I got your doll tonight @aykutcomertcom  #thisdollinspiredaykutforourvideo #aykutavideomuzicinilhamverenbebek

BErEn Saat (@berenn_saat)'in paylaştığı bir gönderi ()

Sayfa Derleme Süresi: 5.5475 saniye