Azka yaz konserleri başlıyor!

Azka Hotel, müzik ve eğlence dolu bir yazın startını veriyor.

Azka yaz konserleri başlıyor!

Ramazan Bayramı itibariye birbirinden ünlü isimlerin sahne alacağı ''Azka Yaz Konserleri'' sezon boyunca Bodrum eğlence anlayışına farklı bir soluk getirecek.

14 Haziran'da Ayla Çelik konseri ile başlayacak eğlence, bayramın birinci günü RoberHatemo ile devam edecek.. 16 Haziran'da Linet'in sahne alacağı ''Azka Bayram Konserleri'' bayramın son günü Coşun Sabah ile noktalanacak. Aralıksız eğlencenin ''Yaz Konserleri'' konseptiyle bayram sonrasında da devam edeceği Azka Hotel, Bulgar şarkıcılar Kali ve Djena'nın sahneleri ile Haziran ayının son çeyreğinde alışılagelmiş eğlence anlayışının dışına çıkacak.

Misafirlerine hem tatili hem de eğlenceyi bir arada yaşatmaya hazırlanan Azka Hotel, sürprizlerine Temmuz ve Ağustos aylarında da devam edecek...

Genç kuşağın en dikkat çekici isimleri arasında yer alan İdo Tatlıses, Rumen pop yıldızı Otilla, Türk müziğinin en güçlü yorumcularından İntizar ve Hakan Altun, şarkıları ve besteleri ile müziğe damgasını vuran Yıldız Tilbe başta olmak üzere Haktan, Rubato, Ozan Çolakoğlu, Oryantal Didem gibi isimlerin muhteşem sahneleri ile zirveye çıkacak ''Azka Yaz Konserleri'' Safiye Soyman-Faik Öztürk çiftinin esprili performansı ile sıcak yaz gecelerine damgasını vuracak.

Sayfa Derleme Süresi: 7.1701 saniye