Adana'da rock ateşi yükseliyor!

Geçtiğimiz yıl Adana’da ilk kez gerçekleştirilen ve Türk rock müziğinin önde gelen isimlerini bir araya getiren Çukurova Rock Festivali ikinci senesinde yola tam gaz devam ediyor.

Adana'da rock ateşi yükseliyor!

Umut Kuzey önderliğinde, Milyon Yapım organizasyon tarafından, Adana Galeria Avm Çim Alan'da10 Mayıs Perşembe günü başlayan13 Mayıs Pazar gecesi sona erecek festival ikincini gününü büyük bir coşkuyla geride bıraktı.

Anadolu Blues'un başarılı temsilcisi Can Gox'un oldukça kalabalık bir dinleyici kitlesiyle açılışını yaptığı ikinci gün; Zeytinli Keşif Sahnesi'nin galibi Kendimden Hallice'nin performansıyla devam etti. Farklı ses rengi ve kendine has tarzıyla dinleyenleri büyüleyen Sena Şener melankolik şarkılarıyla büyük beğeni topladı. Ardından sahne Can Bonomo'nun yüksek enerjili performansı Adanalı dinleyicilerden tam not alırken Rap müziğin yıldızı Ceza yağan yağmura aldırış etmeyen binlerce müziksevere unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti.

Alternatif Rock müziğin başarılı temsilcileri Manga ile coşku iyice doruğa yükselirken ikinci günün finalini müzik kalitesi ve sıkı performanslarıyla Türk Ska-Punk'ın başarılı temsilcileri Athena yaptı.

Binlerce müzikseverin akın ettiği Çukurova Rock Festivali başta Adana olmak üzere bölgedeki tüm müzikseverlere 0 müzik ve eğlence ile gerçek bir festival deneyimi yaşatıyor.
Festival; Kral Pop Tv medya sponsorluğunda, Red Bull desteğiyle, Türkiye’nin yeni gençlik kanalı Milyon Tv ekranlarında da canlı olarak yayınlanıyor.

FESTİVALDE BUGÜN VE YARININ PROGRAMI ŞÖYLE:

12 MAYIS CUMARTESİ

HAYKO CEPKİN   
ZAKKUM   
PAMELA   
UMUT KUZEY
YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ   
GAZAPİZM   
EZGİ AKTAN

13 MAYIS PAZAR

MABEL MATİZ   
PİLLİ BEBEK   
MOĞOLLAR   
PERA
EZHEL   
KURTALAN EKSPRES   
KENT
 

Sayfa Derleme Süresi: 2.3847 saniye