TRT GENEL MÜDÜRÜ'NÜN ABD VE SUUDİ ARABİSTAN SEYAHATLERİNİN MASRAFLARINI KİM ÖDEDİ?

CHP Zonguldak Milletvekili Ali Koçal, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin’in ABD ve Suudi Arabistan seyahatleri ile kapatılan ve güçleri azaltılan televizyon ve radyo vericilerini sordu.

SUUDİ KADIN GAZETECİYE 60 KIRBAÇ

Suudi Arabistan'da kadın bir gazeteci kırbaç cezasına çarptırıldı. İşte nedeni...

SUUDİ GECESİNDE 'VAKİT' GERGİNLİĞİ

Suudi Arabistan'ın ulusal günü, Swissotel'de düzenlenen bir resepsiyon ile kutlandı. Resepsiyon, Anayasa Mahkemesi Başkanvekili Osman Paksüt'ün eşi Ferda Paksüt ile Vakit Gazetesi Ankara Temsilcisi ve Yazarı Serdar Arseven'in 'Ergenekon' tartışmasına sahne oldu.

ALİ BULAÇ NEDEN YASAKLIYDI, BU YASAK NASIL KALKTI?

Akşam yazarı Nagehan Alçı, uzun bir süre Suudi Arabistan'dan vize alamayan Zaman yazarı Ali Bulaç'ın neden "yasaklı" olduğunu ve bu yasağın nasıl kalktığını yazdı.

UMREDEN DÖNEN ERTUĞRUL ÖZKÖK: ÇOK ETKİLEYİCİYDİ, TEKRAR GİDER MİYİM BiLMiYORUM

Umre ziyareti için Suudi Arabistan'a giden Ertuğrul Özkök ve Ahmet Hakan, 72 saat süren ziyaretin ardından bu sabah İstanbul'a döndü.

FEHMİ KORU'NUN KARDEŞİNE TERFİ

Yeni Şafak gazetesi yazarı Fehmi Koru'nun Suudi Arabistan Büyükelçisi iken merkeze alınan kardeşi Ali Naci Koru'nun bakanlıktaki yeni görevi belli oldu.

DİZİDEKİ TECAVÜZ SAHNESİ SUUDİLERİ SARSTI!

Suudi Arabistan’da MBC1 TV kanalında yayınlanan bir dizideki üç dakikalık cesur tecavüz sahneleri ülkede büyük tartışma yarattı.

KADINLARA TELEVİZYON YASAKLANSIN!

Suudi Arabistan'da kadınların televizyonlarda boy göstermelerini yasaklamasını istendi.

'UYDU TELEVİZYONU SAHİPLERİNİ ÖLDÜRMEK CAİZ'

Suudi Arabistan Yüksek Şeriat Mahkemesi Başkanı Şeyh Salih El Lihedan, "ahlak dışı yayınlar yapmakla" suçladığı uydu televizyon kanallarının sahiplerini öldürmenin caiz olduğunu öne sürdü.

TELEVİZYON DİZİSİ SUUDİ BABAYI ÇİLEDEN ÇIKARDI

Suudi Arabistan'da bir kişi uydudan yayınlanan bir dizinin bitişini kurban keserek kutlayacak. İşte nedeni..

DİZİ FİLM OYUNCULARININ FOTOĞRAFLARININ BASILI OLDUĞU TİŞÖRTLER TOPLATILIYOR

Suudi Arabistan Ticaret Bakanlığı’nın, Taif’te, uydu kanalından yayımlanan Türk dizilerindeki oyuncuların resimlerinin basılı olduğu tişört ve bluzları mağazalardan toplattığı belirtildi.

SUUDİ ARABİSTAN'DA DÜZENLENEN FESTİVALDE HANGİ TÜRK FİLMLERİNE YASAK GETİRİLDİ?

İşte yasaklanan Türk filmlerinin listesi...

CEP TELEFONU ABONELERİNİN SAYISI 3.3 MİLYAR

Informa araştırma şirketi, Nordic Mobil telefon şirketinin ilk olarak 1981'de Suudi Arabistan, İsveç ve Norveç'te cep telefonlarını piyasaya sürmesinden sonra cep telefonu satışlarının bugün en yüksek noktaya ulaştığını açıkladı.

SUUDİ ARABİSTAN FORBES DERGİSİNİN SON SAYISINI YASAKLADI

Suudi Arabistan'da, Kral Abdullah ve diğer Arap liderlerin servetleriyle ilgili makale yüzünden Forbes dergisinin son sayısı yasaklandı.

İSVEÇ, HZ. MUHAMMED KARİKATÜRLERİ İÇİN ÖZÜR DİLEDİ

İsveç’in Suudi Arabistan’daki büyükelçisi, İslam Konferansı Teşkilatı (İKT) Genel Sekreteri'nden yerel bir gazetede yayınlanan Hz. Muhammed'in karikatüründen dolayı ülkesi adına özür diledi.

Sayfa Derleme Süresi: 5.7122 saniye