AY YAPIM'DAN ENGİN AKYÜREK AÇIKLAMASI!

© MEDYATAVA-Ay Yapım, "20 Dakika" dizisi için Engin Akyürek'le anlaştığı yolundaki haberlere açıklık getirdi.

EZEL ERMENİSTAN'DA FIRTINA GİBİ ESİYOR AMA HALKIN HABERİ YOK!

Ermenistan’ın en büyük kanallarından Shant TV, Ay Yapım’dan “Ezel”in senaryosunu satın aldı, çekilen dizi ülkede büyük ilgi gördü.

RAHŞAN GÜLŞAN SORDU, ALİ EYÜBOĞLU CEVAPLADI

Ali Eyüboğlu, Rahşan Gülşan'ın dün köşesinde dile getirdiği Ay Yapım dizilerinin Antalya Televizyon Ödülleri'ne aday olmamasının nedenini açıkladı.

'KUZEY'SİZ, KIVANÇ'SIZ ÖDÜL OLUR MU?'

Rahşan Gülşan, Habertürk'teki köşesinde Ay Yapım'ın hiçbir dizisinin Antalya Televizyon Ödülleri'nde aday gösterilmemesini eleştirdi.

AY YAPIM'DAN BERRAK TÜZÜNATAÇ AÇIKLAMASI

© MEDYATAVA-ATV'de yayınlanan "Son" dizisinin yapımcısı AY Yapım, Berrak Tüzünataç'la ilgili medyada çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yaptı.

KEREM ÇATAY: “O HABERDE SADECE BİR DOĞRU VAR”

Sina Koloğlu, Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni projesi için Ay Yapım'dan 4 milyon dolar alacağı yönündeki haberleri, Kerem Çatay'a sordu.

AY YAPIM'DAN KENAN İMİRZALOĞLU AÇIKLAMASI

© MEDYATAVA-Ünlü oyuncunun rekor fiyata Ay Yapım'ın gelecek sezon ekrana gelecek yeni dizisinde rol alacağı haberlerine Ay Yapım'dan açıklama geldi.

KENAN İMİRZALIOĞLU'DAN REKOR ANLAŞMA

Son olarak Ezel dizisinde rol alan Kenan İmirzalıoğlu, Ay Yapım'la gelecek sezon yayınlanacak bir dizi için rekor bir ücrete anlaştı.

YAPIMCI KEREM ÇATAY İLK KEZ KONUŞTU: SUSAM SOKAĞI'NDA YEDEK OYUNCUYDUM

© MEDYATAVA- Aşk-ı Memnu, Ezel, Yaprak Dökümü, Kuzey-Güney... Hepsinde onun imzası var. Ay Yapım'ın sahibi Kerem Çatay, sessizlğini bozdu. İlk röportajını GQ Türkiye'ye verdi.

'BEREN SAAT İLE KIVANÇ TATLITUĞ AYNI FİLMDE' OYNAYACAK MI?

© MEDYATAVA- Milliyet'in "Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ iki yıl sonra birlikte oynuyor" haberine Ay Yapım'dan açıklama geldi.

CEVDET BEY'İN OĞLU KENAN!

Kenan İmirzalıoğlu, Orhan Pamuk'un romanı ’Cevdet Bey ve Oğulları’dan uyarlanacak ve Ay Yapım'ın çekeceği dizide başrol oynayacak.

AY YAPIM'DAN AGB DENEK LİSTESİYLE İLGİLİ HATIRLATMA

"Reytingde şike" operasyonu kapsamında aranan yapım şirketlerinden biri olan Ay Yapım, medyada yer alan bazı haberlerle ilgili olarak bir hatırlatma yaptı...

AY YAPIM'IN ACI GÜNÜ

© MEDYATAVA- Ay Yapım'ın sahibi Ekrem Çatay, annesini kaybetti.

AY YAPIM'DAN AGB DENEK LİSTESİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA

© MEDYATAVA-AGB'nin reyting ölçümlerinde kullandığı denek listesinin Ay Yapım'ın eline geçtiği yönünde çıkan haberlere yapım şirketinden açıklama geldi.

'CEVDET BEY VE OĞULLARI'I DİZİ OLACAK MI?

© MEDYATAVA- Yeni yayın döneminde ekrana gelmesi beklenen ancak hala yeni diziler arasındaki yerini almayan Orhan Pamuk'un kitabı Cevdet Bey ve Oğulları dizi olcak mı? Ay Yapım'la Pamuk anlaşmaya varabildi mi?

Sayfa Derleme Süresi: 4.7002 saniye