SABAH'TAN AHMET HAKAN'A AĞIR SÖZLER: KOCA KULAK AHMET

Ahmet Hakan, twitter'a Ömer Çelik ile Cumhurbaşkanlığı Danışmanı Zeynep Damla Gürel'i yemekte gördüğünü yazarken, Gürel yanına geldi. İşte Sabah'ın haberi ve Ahmet Hakan'ın olayın yaşandığı geceyi kaleme aldığı yazısı...

TWITTER'DAN CANLI YAYIN! AHMET TEZCAN'IN AHMET HAKAN İLE İLGİLİ AÇIKLAMALARI TWITTER'DA NASIL YER BULDU?

© MEDYATAVA- Ahmet Tezcan, Ahmet Hakan'ı AKP milletvekili Ömer Çelik ile Cumhurbaşkanlığı Danışmanı Zeynep Damla Gürel'e şikayet ettiğini Medyatava'ya itiraf etti. Peki bu itiraf Ahmet Hakan'ın twitter'ında nasıl yer aldı?

RASİM OZAN KÜTAHYALI: CÜNEYT ÖZDEMİR İÇİN DEĞİL, DİZİSİ İÇİN FAŞİST DEDİM

Bir süredir Taraf gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı ile televizyon programcısı Cüneyt Özdemir arasında hararetli bir polemik yaşanıyor. Önce Cüneyt Özdemir twitter’ında Kütahyalı için “liberal faşist” dedi. Bunun üzerine bir internet sitesine röportaj veren Kütahyalı, Özdemir’e aynı sertlikte yanıt verdi. Ardından Özdemir yazılı açıklama yaptı; Kütahyalı için “liberal maganda” dedi. Peki bu polemik nereye kadar böyle sürecek? Sayım Çınar, Kütahyalı’ya bu polemiği sordu.

AHMET HAKAN’IN TWITTER ÜZERİNDEN BASILMASINA AHMET TEZCAN MI NEDEN OLDU?

© MEDYATAVA- Medyatava Ahmet Tezcan ile görüştü. İşte Tezcan’ın ağzından “Ahmet Hakan'ın Twitter'daki yazdıklarının, yan masadaki AK Parti milletvekili Ömer Çelik ve Cumhurbaşkanlığı danışmanı Zeynep Damla Gürel'in kulağına nasıl gittiğinin öyküsü...”

ABİSİYLE SERT POLEMİKTE AMA KARDEŞİNE ÖVGÜLER YAĞDIRDI...

Haşmet Babaoğlu'yla Ahmet Hakan yıllardır süren sert bir polemikte... Ahmet Hakan kimi zaman köşesinde, kimi zaman Twitter'da Haşmet'e hala laf sokuyor... Haşmet Babaoğlu buna rağmen Ahmet Hakan'ın kardeşi Mahmut Fazıl Coşkun'un çektiği ve bugün vizyona giren Uzak İhtimal filmine övgüler yağdırdı...

NESLİHAN ACU TWİTTER ALEMİNDEN BİLDİRİYOR

Twitter aleminin en popüler şahsiyeti yine Ahmet Hakan galiba. En iyi tweet'leri kim yazıyor..Kim kimi follow ediyor..Twitter facebook'u döver mi?

YURTSAN ATAKAN: TÜRKİYE'NİN EN ÇOK ZİYARET EDİLEN HABER SİTESİ OLMAK UĞRUNA YAYIN YÖNETMENLERİNİN BAŞVURMADIĞI SAÇMALIK KALMADI

MEDYATAVA RÖPORTAJ-Sayım Çınar, Akşam gazetesinin yeni internet ve teknoloji yazarı Yurtsan Atakan’la konuştu. Yurtsan Atakan daha önce çalışmış olduğu Hürriyet gazetesini, www.onpunto.com’un kapanma nedenlerini, gazetecilerin Twitter’da sosyalleşmesini, internette yer alan medya sitelerini Sayım Çınar’a değerlendirdi.

TÜRK MEDYASININ TWITTER SINAVI

Radikal yazarı M. Serdar Kuzuloğlu soruyor: Bu ülkede 25 milyonu aşkın internet kullanıcısı var. Sinemaya giden, kitap okuyan, dergi alan, gazete okuyan kitlenin tamamını toplasanız bu kadar etmiyor. Buna karşılık tirajlar düşüyor, televizyon izlenme oranları geriliyor... Bütün bunların içinde geleneksel medya ne yapıyor?

TWITTER TARTIŞMASI VE TÜRK MEDYASININ GELECEĞİ

Sosyal paylaşım siteleri içinde son dönem popüler olan Twitter, Sabah yazarı Haşmet Babaoğlu'nun "Hay Twitter'ınız batsın!" başlıklı yazısından sonra medyada başlayan yeni bir tartışmanın da malzemesi oldu. Köşe yazarları arasındaki kuşak farkını ortaya koyan bu tartışma internetteki farklı mecralara da taşmış durumda. Bunlardan biri de Bizibozmaz.com'da çıkan bir yazı...

MEDYADA TWITTER POLEMİĞİ

Fatih Altaylı, Bekir Coşkun, Rahşan Gülşan ve Cüneyt Özdemir medyadaki twitter polemiğini yorumladı.

HAŞMET BABAOĞLU: HAY TWITTER'INIZ BATSIN

Babaoğlu, internetin yeni sosyalleşme ortamı Twitter'da yapılan dedikoduları sert bir dille eleştirdi: "Koca koca köşe yazarları, eski ve yeni yayın yönetmenleri; onlar tarafından medyaya yerleştirilmiş ve hasetten çatlamak üzere olan kötü ruhlu birtakım gençler başka mecralar yetmiyormuş gibi bir de twitter üzerinden dedikodu yapıyorlar."

NURİ BİLGE CEYLAN'DAN TWITTER VE FACEBOOK AÇIKLAMASI

Yönetmen Nuri Bilge Ceylan, sosyal paylaşım sitelerinde hesabı olduğu yönünde çıkan haberler üzerine bir açıklama yaptı.

DÜNYA MARKALARI SOSYAL MEDYAYI NASIL KULLANIYOR?

Aralarında Ford, Levi’s ve Comscast’ın da bulunduğu dünya markalarının, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hizmetlerini, ürünlerinin değerlerini arttırmak ve müşterilerinin zihinlerindeki soru işaretlerini karşılamak amacıyla kullanımı artıyor.

MEDYATAVA TWITTER GÜNLÜĞÜ... HANGİ GAZETECİ ŞU ANDA NE YAPIYOR...

© MEDYATAVA- Medyatava'nın büyük ilgi gören Twitter günlükleri devam ediyor. Serdar Turgut yarın köşesine ne yazdı, Melis Alphan bayramda nereye gidecek, Murat Kosava'nın yeni doğan bebeğine hangi ünlü sunucu ziyarete gitti...

MANCHESTER UNITED'LI ROONEY, BEŞİKTAŞ EŞLEŞMESİNDEN SONRA TWITTER SAYFASINA NE YAZDI?..

© MEDYATAVA-Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde aynı gruba düştüğü Manchester United'ın yıldız futbolcusu Wayne Rooney Twitter'daki sayfasına Beşiktaş'la ilgili öyle bir yorum yaptı ki, siyah-beyazlıları küplere bindirecek...

Sayfa Derleme Süresi: 6.1903 saniye