'KAÇ YIL OLDU' KÖŞESİ TWITTER'DA REKORLAR KIRIYOR

© MEDYATAVA- Uykusuz dergisinde Fırat Budacı’nın hazırladığı ve daha sonra kitap olan köşesi ‘Kaç yıl oldu?’ şimdi de twitter’da güldürmeye devam ediyor.

SIRRI SÜREYYA UYUMADI SABAHA KADAR TWITTER'DAN YAZDI: SEVENE DE SÖVENE DE SELAM OLSUN

© MEDYATAVA- Sırrı Süreyya Önder hakkında yapılan eleştirilere twitter'dan yanıt verdi: "Yıldıray Oğur yarınki yazısında bizim faziletimizi övecek durumda olmadığını yazmış. Cevabını kendi yazısında bulabilir..."

FB'Lİ SELÇUK ŞAHİN İSYAN ETTİ

© MEDYATAVA- Fenerbahçe’nin kaptanlarından Selçuk Şahin, Şampiyonlar Liginden men edilmesine twitter adresinden isyan etti.

FENERBAHÇELİ CENGİZ ÇANDAR DA İSYAN ETTİ: FB'NİN SÜPERLİG DENEN SOYTARILAR TİYATROSUNDA YERİ YOK

© MEDYATAVA- Koyu Fenerbahçe taraftarı Cengiz Çandar, 26 gün sonra twitter'daki sessizliğini bozdu ve TFF'ye isyan etti...

ÜNLÜ İSİMLER TFF'NİN KARARINI YORUMLADI

Ünlü isimler, Fenerbahçe'nin UEFA Şampiyonlar Ligi'ne gönderilmemesi kararını sosyal paylaşım sitesi Twitter'da yorumladı.

TARAF, EMRE USLU'NUN TWITTER'DAN ANONS ETTİĞİ KÖŞE YAZISINI YAYINLAMADI

© MEDYATAVA- Taraf'ın "müneccim" yazarı Emre Uslu dün twitter'da bugün yayınlanması beklenen köşe yazısını anons etmişti. Ancak köşesi bugün boş kaldı.

SERTAB ERENER'DEN FAZIL SAY'A YANIT GECİKMEDİ

Sertab Erener, kendisini ağır bir dille eleştiren dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say'a Twitter'dan yanıt verdi.

CEM YILMAZ OLAY TWEET'İ SİLDİ

Geçtiğimiz günlerde Gani Müjde Twitter'da hiç bir mesaj yayınlamayan ancak 750 bin takipçisi olan Cem Yılmaz'a atıfta bulunarak sayfasına "Yılmaz'ı takip eden 750 bin kişi şaka mısınız lan?" yazmıştı.

'BAŞBAKAN ÇAĞIRMADI KILIÇDAROĞLU'NU DA REDDETTİM'

Fazıl Say, Somali'ye yardım konusunda farklı bir yaklaşım sergiledi. Ünlü sanatçı twitter hesabında CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Somali davetini kabul etmediğini yazarak, son dönemde yaşananları eleştirdi.

BİR TWEET ATTI 750 BİN TAKİPÇİ SEVİNDİ

© MEDYATAVA- Cem Yılmaz Twitter'da Türkiye'nin en çok takip edilen kullanıcılarından biri ancak Cem Yılmaz'ın sadece bir tweeti var.

EZGİ BAŞARAN’IN RÖPORTAJINDAKİ SELANİKLİ GAZETECİYİ ÖLDÜRMEYE TEŞEBBÜS EDEN İSLAMCI KİM?

Radikal yazarı Ezgi Başaran, Marc David Baer ile yaptığı röportajı yayınladıktan sonra Twitter’da adı geçen İslamcıyı da açıkladı.

TWITTER TERİMLERİ SÖZLÜĞE GİRDİ

Sosyal medyanın en çok kullanılan sitesi Twitter'ın yine en çok kullanılan terimleri sözlüğe girdi.

'AYDIN DOĞAN'IN TWITTER CAMİASINA SELAMLARI VAR'

© MEDYATAVA- Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, twitter hesabından Aydın Doğan'ın fotoğrafını bu mesajla paylaştı. Uzun süredir gözlerden uzakta olan bir isim de Hakan'ın objektifine yakalandı.

MAHSUN KIRMIZGÜL EROL KÖSE'Yİ MAHKEMEYE VERİYOR

Mahsun Kırmızıgül; Twitter üzerinden kendisine yönelik asılsız ve hakaret içeren yazılar yazdığını öne sürdüğü Erol Köse için mahkemeye başvurdu

NİHAT DOĞAN SOMALİ'YE GİTTİ SOSYAL MEDYA KARIŞTI

Nihat Doğan'ın Somali'ye gidişi sosyal medyada günün konusu oldu. Twitter Trends listesinde yerini aldı.

Sayfa Derleme Süresi: 2.1578 saniye