SON DAKİKA!!! TURKUVAZ MEDYA, GREVE KATILANLARIN İŞ SÖZLEŞMELERİNİ FESHETTİ

MEDYATAVA- Turkuvaz Medya, greve katılan Sabah, Takvim ve Pasfotomaç gazeteleri ile dergi çalışanlarını işten çıkardı.

TURKUVAZ GREVİNE DESTEK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) üyesi 10 gazetecinin TURKUVAZ Medya Grubu’na bağlı ATV ile Sabah gazete ve dergilerinde 13 Şubat’ta başlattığı GREV devam ediyor.

GAZETECİLER 80'DEN SONRA İLK KEZ GREVE GİDİYOR. İŞTE MEDYANIN HAL-İ PÜR MELALİ

MEDYATAVA-ANALİZ: Turkuvaz Medya Grubu’na ait ATV ve Sabah gazetesi ile dergilerinde bugün grev başlıyor. Tabii eğer son dakika anlaşması ya da başka bir gelişme olmazsa. Hayata geçirildiği takdirde grev, 1980 sonrası basın tarihinin en önemli olayı olacak. Çünkü;

SABAH-ATV'DE YARIN GREV VAR. YÖNETİM İZİNLERİ KALDIRDI. VE İŞTE AYRINTILAR!!!

MEDYATAVA- Sendikalıların yarın greve çıkacağı Turkuvaz Medya Grubu'nda insan kaynakları olağanüstü hal ilan etti. İşte Balmumcu'daki Sabah-atv binasında greve karşı alınan önlemler...

TÜRKİYE GAZETECİLER SENDİKASI, ATV-SABAH'TA GREVE GİDİYOR

TGS, Turkuvaz Medya'da, grev hazırlıklarını başlattı. İşte TGS'nin konuyla ilgili bir açıklaması.

TURKUVAZ MEDYA, KRİZDE TENSİKATA GİTMEK YERİNE NASIL ÖNLEMLER ALDI?

MEDYATAVA- atv ve Sabah'ın bağlı olduğu Turkuvaz Medya'nın ekonomik kriz nedeniyle aldığı önlemleri Turkuvaz Medya İnsan Kaynakları ve İdari işler Grup Başkanı Hakan Karadere, yöneticilere gönderdiği e-mail ile duyurdu.

TURKUVAZ MEDYADA SENDİKALAŞMA HAREKETİ NASIL BAŞLADI?

Turkuvaz Medya çalışanı Ender Ergün’ün, işverenin baskı ve tehdit yoluyla sendikadan istifa ettirme iddiasıyla yaptığı suç duyurusu Türkiye’de bir ilk oldu. Dava Ergün’ün lehine sonuçlanırsa Turkuvaz Medya Dergi Grubu Genel Müdürü Levent Tayla’nın hüküm giymesi söz konusu. Turkuvaz Medya’da halen çalışan Ender Ergün ve Mete Öztürk ile sendika temsilcisi olduğu için Sabah’tan çıkarılan Nuh Köklü ile Express dergisi Aralık sayısı için konuştu... İşte Turkuvaz Medya'daki sendika hareketinin yakın geçmiş öyküsü...

BİR ÇALIŞANI, TURKUVAZ MEDYAYA DAVA AÇTI! PEKİ NASIL? İŞTE DETAYLAR!!!

Birgün yazarı Aziz Çelik, TCK 118'den açılan ilk davayı köşesine taşıdı. İşte Forbes dergisinde çalışan Ender Ergün'ün açtığı davayla ilgili ayrıntılar!!

RADYO -TV ŞİRKETLERİNDE YABANCILARA GETİRİLEN SINIRLAMA DELİNDİ Mİ?

Dün Vatan'ın manşetine taşıdığı Sabah-atv’yi bünyesinde bulunduran Turkuvaz Medya’dan yasal üst sınır olan yüzde 25 hisse alan Katarlı Lusail’in azınlık hisse haklarını korumanın ötesine geçen haklara sahip olduğu haberi üzerine RTÜK'ün ne yapacağı konuşuluyor.

SABAH - ATV'NİN İPLERİNİN KATAR EMİRİ'NİN Mİ ELİNDE?

RTÜK Yasası gereği, Sabah-atv’yi bünyesinde bulunduran Turkuvaz Medya’dan yasal üst sınır olan yüzde 25 hisse alan Katarlı Lusail’in azınlık hisse haklarını korumanın ötesine geçen haklara sahip olduğu iddia edildi.

BİR KADIN FUTBOL YAZARIMIZ DAHA OLDU! TURKUVAZ MEDYA'NIN YÖNETİM KADROSUNDAKİ BU İSİM KİM?

MEDYATAVA- Geçtiğimiz haftalarda Beşiktaş yazarı olarak FotoMaç'ta "Futbolun Güzel Yüzü" yazılarına başlayan bu dişi kartal kim?

TURKUVAZ MEDYA GRUBU'NDA YENİ ATAMA

Behiye Karabulut, 14 Ekim 2008 tarihi itibariyle, Turkuvaz Medya Grubu Bilgi Sistemleri Reklam Online Genel Müdür Yardımcılığına atandı.

TURKUVAZ ÇALIŞANLARINA YARIM MAAŞ BAYRAM İKRAMİYESİ

MEDYATAVA - Ahmet Çalık, Turkuvaz Medya çalışanlarına erken bayram yaşattı. Herkese yarım maaş bayram ikramiyesi.

TURKUVAZ MEDYA GRUBU'NDA İÇ TRANSFER

MEDYATAVA- Turkuvaz Medya Grubunun Alman Motor Presse International şirketiyle yüzde 50 ortak olduğu Turkuvaz Motor Presse şirketine Genel Müdür olarak kim atandı?

FORBES DERGİSİ ÇALIŞANINDAN, GENEL MÜDÜR LEVENT TAYLA VE AHMET ÇALIK HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

Forbes Dergisi'nden bir isim Turkuvaz Medya Grubu tüzel kişi temsilcisi ve genel müdürü Levent Tayla ve Turkuvaz Gazete Dergi Basım A.Ş.’nin sahibi Ahmet Çalık hakkında "sendikal hakların kullanılmasının engellenmesi" gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

Sayfa Derleme Süresi: 5.6996 saniye