SHOW TV'DE SEMRA HANIM ORTALIĞI YIKIYO

Semra Hanım fırtınası devam ediyor. Bugün de Kuşum Aydın'ın sunduğu sabah programına çıkan Semra Hanım saltanat koltuğunda kadınların sorularını yanıtlıyor. Ama stüdyoya Sinemciler gelince) iş çığrından çıktı...

KAPADOKYA STÜDYOYA DÖNDÜ

Dünyada bir eşi daha bulunmayan Kapadokya'da 13 yılda, 44 ülkeden 100'ü aşkın televizyon kanalı, 246 belgesel ve film çekimi yaptı.

'ZAGA'DA ZOR ANLAR!

Önceki gece canlı yayınlanan ‘Zaga’ programına telefonla katılan Zuhal adlı izleyici, stüdyodaki konuklara ve izleyicilere zor anlar yaşattı.

MEDYATAVA'NIN YAZDIĞI STÜDYO KAVGASINI USKAN SORDU, TAMBURACI ONAYLADI

Geçtiğimiz günlerde Medyatava olarak Osman Tanburacı ile Ahmet Çakar'ın 3. Devre stüdyosunda yumruk yumruğa girdiklerini yazmıştık. Arda Uskan, Tanburacı ile yaptığı röportajda bu olayı sordu.

YILIN İKİNCİ MEYDAN MUHAREBESİ BU KEZ MARKETTE DEĞİL STÜDYODA YAŞANDI: AHMET ÇAKAR'LA OSMAN TANBURACI BİRBİRLERİNİN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Medyatava.net Deniz Gökçe ile Fatih Altaylı arasında yaşanan kavgayı yazmıştı. Bu kez kavga iki ünlü futbol yorumcusu arasında çıktı. Hem de yayından önce.İşte futbol yorumu öncesi boks maçına dönüşmeye namzet olay...

TV 8 SPİKERİ ERKAN TAN, BABASINA SUİKAST YAPILDIĞINI CANLI YAYINDA ÖĞRENDİ

TV 8 Spikeri Erkan Tan, bu sabah bombalı saldırıya uğrayan babası Van Valisi Hikmet Tan'ın başına gelenleri canlı yayında proğgram sunarken öğrendi. TV 8 yönetimi, programı kesti, Erkan Tan'ı stüdyodan çıkardı ve "son dakika" gelişmesini izleyicilere duyurdu. Erkan Tan, olan biteni canlı yayında öğrendi. Habertürk'e konuşan Erkan Tan, "Çocuğum da dedesinin yanında tatildeydi" dedi. Tan, Habertürk TV'de şunları söyledi:

ORTALIĞI YAKTI, ATV'YE TRANSFER OLDU

ÖZEL- Kanal 7'de Eşref Saati adlı programı hazırlayan ve pazar gecesi son programında stüdyoda birinin alevler içinde kaldığı İbrahim Sadri, atv'ye tranfser oldu. Sadri, eşref saati adlı programını atv'de yapacak.

EXPO CHANNEL MAYIS'TA YENİ YERİNDE

Sektörlere yönelik yayın yapan Expo Channel, Mayıs ayında yeni stüdyosunda yayın yapacak.

UĞUR DÜNDAR TRT´NİN ANA HABER BÜLTENİNİ SUNACAK

TRT´nin yeni yayın döneminde TRT-1 ana haber bültenini Uğur Dündar hazırlayıp, sunacak. Uğur Dündar´ın haberlerini sunacağı stüdyo için, TRT´nin Ortaköy´deki binasında yapım çalışmalarına başlandı.

HÜLYA YÜREKLİ CANLI YAYINDA İSYAN ETTİ

Habertürk´te program yapan Hülya Yürekli, canlı yayında isyan etti. İspanya´da gerçekleşen bombalama olayları için canlı telefon bağlantıları bir türlü yapılamayınca Yürekli, önce yayını bitirdiğini söyledi. Yayının bittiğini sanan Yürekli, stüdyoya dönüp "Helal olsun size" diye bağırdı. Ancak canlı yayın daha sona ermemişti.

ATV İÇ YAPIMLAR HAFTA SONU SEFAKÖY´E TAŞINIYOR

atv´nin bir süre önce faaliyete soktuğu Sefaköy Stüdyoları´nda bu günlerde hummalı bir faliyet var. Çünkü Volkan Öksüz yönetimindeki iç yapımlar bölümü bu hafta sonu Sefaköy Stüdyoları´na taşınıyor.

İLK KEZ VE SADECE MEDYATAVA.NET´TE: CNN TÜRK´TE DEPREM GİBİ DEĞİŞİMLER TAHA AKYOL GERİ DÖNDÜ

CNN TÜRk yeni binasında yayına başladı. Stüdyolar ve yeni bina son derece başarılı. Bütün bunlar olurken CNN TÜRK´te deprem gibi değişimler yaşandı. İşte iki yıl sonra geri dönen Taha Akyol ve diğerlerinin görevi..

KANAL D YENİ BİNASINDA MUTSUZ! HAZIR OLMAYAN STÜDYOLAR HÜLYA AVŞAR´I NASIL ÇILDIRTTI?..

Kanal D, Milliyet´in arkasında yapımı devam eden Doğan Medya Center´a taşınan ilk kanal oldu. Önümüzdeki günlerde bu binaya CNN Türk ve ANS´nimn yanı sıra CINE5´in de taşınması bekleniyor. Ancak binanın tamamlanmamış olması çalışanları mutsuz etti. Hülya Avşar ise hazır olmayan stüdyoları görünce küplere bindi...

ATV GECESİNDE NELER OLDU? TURGAY CİNER VE DİNÇ BİLGİN NE YAPTI? İŞTE GECENİN AYRINTILARI

atv´nin yeni yayın dönemi tanıtımı dün akşam Sefaköy atv Merkez Stüdyoları´nda yapıldı. Kalabalık bir davetli grubunun katıldığı gecede sahneye Sezen Aksu çıkarken, Turgay Ciner davetliler ve programcılarıyla tek tek ilgilendi... İşte geceden notlar...

ATV´NİN SEZEN AKSU´LU TANITIMI BU GECE

atv yeni yayın dönemi tanıtımını bu akşam yapıyor. atv´nin Sefaköy´deki yeni stüdyolarında yapılacak tanıtımda Sezen Aksu sahneye çıkacak.

Sayfa Derleme Süresi: 5.9937 saniye