SIRALAMA DEĞİŞMEDİ... AKTÜEL ZİRVEDE, TEMPO İKİNCİ, HAFTALIK ÜÇÜNCÜ...

MEDYATAVA-9-15 Temmuz haftasında haftalık dergilerin satışları belli oldu. Aktüel yine en çok satan dergi olurken, Tempo satışını artırmasına rağmen ikinci sırada yer aldı. İşte haber, ekonomi, magazin, otomobil ve mizah dergilerinin satış rakamları.

AHMET HAKAN, 'ARTIK MAGAZİN YAZMASIN' DİYEN SEMERCİOĞLU'NA CEVAP VERDİ

Ahmet Hakan ve Cengiz Semercioğlu'nun, Reha Muhtar-Gülşen aşkı yüzünden başlayan polemiği sürüyor. Top Ahmet Hakan'da...

MAGAZİN PROGRAMLARINI SEYRETTİ BODRUM'A KAÇTI

Televizyonda izlediği magazin programlarındaki Bodrum'un renkli dünyasına özenen 14 yaşındaki Ş.Ç. evden kaçtı, ailesi peşine düştü.

AHMET HAKAN MAGAZİN YAZMASIN!

İki Hürriyet yazarı arasında "Reha Muhtar-Gülşen aşkı" polemiği sürüyor. Cengiz Semercioğlu bu kez; "Ahmet Hakan magazin yazmasın" dedi.

SALININ GALİBİ 'MAGAZİN'

atv'nin magazin programı 'Özel Hat' salı günü en çok izlenen program oldu. 'Özel Hat'ı total'de STV'nin 'Sırlar Dünyası', AB grubunda ise Kanal D'nin magazin programı 'Canlı Canlı' takip etti. Prgoramların grafikli izlenme oranları yan sütunda RATİNG bölümünde.

SABAH YAZARLARI MAGAZİN SAYFALARINDA

Sabah'ın yazıları dışında da gündeme gelen iki ünlü yazarı bugün de çalıştıkları gazetenin eki Günaydın'a haber oldu.

MAGAZİN, HABER, EKONOMİ DERGİLERİNİN SATIŞ RAKAMLARI

MEDYATAVA- 25 Haziran-1 Temmuz haftasında en çok satan haftalık haber dergisi yine Aktüel oldu. Borsadaki maniplasyonla gündeme gelen Borsacı hem tiraj kaybetti hem de en az satak ekonomi dergisi olmaya devam etti. Magazin dergileri içinde ise Hafta Sonu liderliğini koruyor. Auto Show da en çok satan otomobil dergisi durumunda. İşte rakamlar...

PRENSES DIANA'NIN ÖLÜM ANININ FOTOĞRAFLARINI YAYINLAYAN İTALYAN DERGİSİ KINANDI

İngiliz magazin basını, bir zamanlar yaşamının her anını yayınlamayı sevdikleri Prenses Diana'nın Paris'te geçirdiği kazada ölmeden önceki son anının fotoğraflarını yayınlayan İtalyan dergisini kınadı.

TÜM İZLEYİCİDE 'YERLİ DİZİ' AB GRUBU'NDA 'MAGAZİN PROGRAMI' ZİRVEDE

Salının tartışmasız galibi Kanal d oldu. Kanal D'nin yaz dizisi 'Fırtına', total'de magazin programı 'Canlı Canlı' da AB Grubu'nda zirvede yer aldı. Programların izlenme oranları yan sütunda RATİNG bölümünde.

HAFTASONU DERGİSİ'NDEN SABAH MAGAZİNE TRANSFER

Haftasonu dergisinde magazin haberlerine imza atan Özlem Avcı, Sabah'a geçti.

YAZIN BİRİNCİSİ SEZEN AKSU... AMA SÜREYYA DA OLMASA BU KADAR GAZETE SAYFASI NEYLE ŞENLENECEKTİ?

"Belli ki magazin dünyası da aradığı damarı buldu. Sadece magazin muhabirleri değil, değişen Türk sosyetesini anlamaya çalışan köşe yazarları da bazen kızarak bazen överek Süreyya Yalçın'in plaj tartışmalarına dahil oldular."

ŞAMDAN PLUS MAGAZİN DERGİLERİNDE BİRİNCİ

Haftalık magazin dergileri arasındaki satış rekabeti nefes nefese sürüyor. Yaz dönemiyle birlikte satışlarını artıran Şamdan Plus ilk kez liderliğe yükseldi.

EMİN ÇÖLAŞAN HANGİ TELEVİZYON KANALLARINI ÖVDÜ? SAVCILARI NEDEN GÖREVE ÇAĞIRDI?

Çölaşan'ın yozlaşmamış, magazin ve cıvıklıktan uzak, ulusalcı çizgide yayın yapan az sayıda televizyon kuruluşu arasında saydığı kanallar...

4 - 10 HAZİRAN HAFTASI DERGİ SATIŞLARI BELLİ OLDU! HANGİ DERGİ NE KADAR SATTI?

Yeni Aktüel dergisi beraberinde verdiği 3 ekle birlikte, rakibi Tempo'yu 23. hafta satışlarında geride bıraktı. Dergiler ne kadar sattı? İşte, haberden magazine, ekonomiden otomobile haftalık dergilerin satış rakamları...

İBRAHİM TATLISES REHA MUHTAR'A YANIT VERDİ: ACI VAR MI ACI

İbrahim Tatlıses, dünkü Sabah'taki köşesinde kendisini eleştiren Reha Muhtar'a internet sitesi magazinoteli.com'daki yazısıyla yanıt verdi.

Sayfa Derleme Süresi: 3.4422 saniye