HÜRRİYET'İN KARAMEHMET'E ÖZÜR BORCU YOK MU?

Gazeteport'ta, Doğan-Karamehmet arasındaki savaşın tarihini kaleme alan Yavuz Semerci, başta Hürriyet, Doğan grubu gazetelerinin Karamehmet aleyhindeki haberlerini derledi. Hatta Hürriyet'in millete yazdığı açık dilekçeyi hatırlattı...

SONER YALÇIN'IN KALEMİNDEN BİR UFUK GÜLDEMİR BİYOGRAFİSİ: DÜELLODAKİ RAKİBİ KENDİSİYDİ

Araştırmacı gazeteci ve yazar Soner Yalçın Hürriyet'teki köşesinde yakın dostu Ufuk Güldemir'in ardından biyografisini kaleme aldı.

ZAMAN İNTERNET, HÜRRİYET'E NASIL YÜKLENDİ?

Hürriyet'in internet sitesinde yer alan haber bugün Zaman'ın internet sitesine böyle haber oldu...

YILIN GAZETESİ HÜRRİYET

İNTERNETTE yayın yapan, ekonomi-siyaset haber sitesi "imedya.com" tarafından düzenlenen "Ekonominin Yıldızları 2006" ödül töreni Ankara Hilton Oteli’nde gerçekleştirildi.

SERDAR TURGUT HASAN CEMAL'LE KONUŞUP MİLLİYET VE HÜRRİYET'İ ANALİZ ETTİ!

Milliyet son olarak magazin işine el attı. O dalı da sıkıcı hale getirip, öldürüp bitirdiler... Hürriyet'in patronu bizim DIGITURK’e taktı. İki günde bir aynı haberi temcit pilavı gibi sürüp duruyor. Kendilerinin bir şeye yaramayan D-Smart diye bir sistemleri var ya; güya bu ‘şey’le DIGITURK’ün alanına girecekler.

EMİN ÇÖLAŞAN'DAN ÇAĞRI: OKUR MEKTUPLARI ARŞİVİMİ BAĞIŞLAYACAK KURUM ARIYORUM

Kendisine günde 200 e-posta geldiğini söyleyen Hürriyet yazarı Emin Çölaşan, okurlardan gelen mektupları yıllardır biriktirdiğini ve bunların gazetenin kazan dairesinde arşivlendiğini yazdı. Çölaşan, bir Türkiye profili oluşturacak bu arşivin değerlendirilmesini istedi.

DIGITURK'TEN HURRİYET'E AÇIKLAMA GELDİ

Hürriyet'in bugün yaptığı “Digiturk’un Lig Tv abonelerinin umudu tüketici mahkemelerinde” başlıklı haberine Digiturk bir açıklama gönderdi.

ATİLLA DORSAY'IN YAZISINDAKİ REHA ERUS NASIL REHA MUHTAR OLDU?

Sabah yazarı Atilla Dorsay, Berrak Tüzünataç'ın son James Bond Daniel Craig'in ile yaptığı söyleşinin düzmece olduğuna dair ağır eleştirel bir yazı yazdı. 'Bunca yalan yetmez mi?' diye soran Dorsay'ın eleştirilerinden Hürriyet'in Roma muhabiri Reha Erus da nasibini aldı. Ancak olan Reha Muhtar'a oldu!

G.AFRİKA'DAKİ WAN'A KATILACAK TÜRK MEDYA KAFİLESİ 24 KİŞİ

MEDYATAVA-ÖZEL Dünya Gazecilik Kongresi ve Editörler Forumu bu yıl Cape Town'da... 3-6 Haziran'da dünya medyasından 12 bin kişiyi buluşturucak zirvede, Hürriyet-Doğan Gazetecilik ve Zaman Gazetesi en geniş kadro ile yer alıyor. İşte reklamcı, iletişimci, editör ve medya CEO'larından oluşan Türk kafilesinin isim listesi...

FETİH KUTLAMALARI 1 MİLYON DOLARA MI MALOLDU?

Cengiz Semercioğlu Hürriyet Kelebek'teki köşesinde, Haliç'te düzenlenen 200 metreye 25 metre su perdesinin kullanıldığı fetih kutlamaları için Büyükşehir Belediyesi'nin 1 milyon dolar harcadığını yazdı...

''BARAJLAR KRALI'' SIFATI BANA AİT

Hürriyet Gazetesi’nin eski genel yayın yönetmenlerinden Necati Zincirkıran, yeni yayımlanan anılarında, genç bir Devlet Su İşleri Müdürü olan Süleyman Demirel’in, Hürriyet’in desteğiyle genel başkan seçildiğini anlatıyor. Kitapta yer alan bilgiye göre, "Barajlar Kralı" sıfatı da Zincirkıran’a ait.

İŞTE MECLİS'TE KAVGA ÇIKARAN FOTOĞRAF

19 Mayıs’ta protokolde çekilen ve Hürriyet Gazetesi’nde yayınlanan fotoğrafın fotokopisini gösteren DYP’den ihraç edilen Denizli Milletvekili Ümmet Kandoğan’ın sözlerine CHP’liler büyük tepki gösterdi, yumruklar havada uçuştu.

MURAT ÇELİK'TEN HÜRRİYET'E TEŞEKKÜR

Bugün gazetesi Ankara temsilcisi Murat Çelik yazısında Hürriyet'e teşekkür etti. İşte nedeni...

AZİZE BERGİN...KUTUP DALGAKIRAN... HÜRRİYET'TE TENSİKAT ESKİLERİ VURDU...

Hürriyet'te mayıs ayı sonu yaklaşırken hızlanan tensikat deneyimli isimleri de etkiledi. 32 yıllık Hürriyet'çi olan Azize Bergin ve 20 yıla yakındır gazetede çalışan Kutup Dalgakıran da çıkartılan isimler arasında. Azize Bergin, Hürriyet çalışanlarının kullandığı Hürweb sitesine ayrılığıyla ilgili duygularını yazdı...

'ERTUĞRUL ÖZKÖK RADİKAL'E EL ATSIN, İSMET BERKAN ORADAN ALINSIN'

İsmet Berkan'ın birkaç gündür yazdığı evine hırsız girme vakasını dün Hürriyet'in manşetine taşımasını, Ertuğrul Özkök'ten bir gazetecilik dersi olarak yorumlayan Akşam yazarı Oray Eğin, konumunda yetersiz bulduğu İsmet Berkan'ın yerine kimi önerdi?

Sayfa Derleme Süresi: 3.3513 saniye