ABD'Lİ ÜNLÜ MUHABİRE MISIRDA CİNSEL TACİZ

Mısır'daki protesto gösterileri sırasında CBS muhabiri Lara Logan'ın Tahrir Meydanı'nda cinsel saldırıya uğradığı ve ABD'de hastaneye kaldırıldığı açıklandı...

MSN VE FACEBOOK TACİZCİSİ BİLGİ İŞLEM MÜDÜRÜ ÇIKTI

Bir şirkette bilgi işlem sorumlusu olarak çalışan şahıs, Facebook ve msn adreslerini hacklediği kız çocuklarının görüntülerini çekip cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı.

POLANSKI'YE BİR TACİZ SUÇLAMASI DAHA

giliz aktris Charlotte Lewis, 1980’li yıllarda, 16 yaşında iken, yönetmen Roman Polanski’nin cinsel tacizine uğradığını ileri sürdü.

ROJİN, SERDAR TURGUT'A DAVA AÇTI

“Rojin'i dağa kaldırmak, seks kölesi yapmak isterdim” diye yazan Serdar Turgut hakkında, basın yoluyla hakaret ve cinsel taciz suçlarını işlediği gerekçesiyle dava açıldı.

ÜZMEZ'E SALDIRAN KADINLARA 7.5 YIL HAPİS İSTENDİ

Bursa’da 14 yaşındaki B.Ç. adlı kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuksuz yargılanan eski Vakit gazetesi yazarı 76 yaşındaki Hüseyin Üzmez’e, adliye girişinde ve çıkışında şemsiye ve yumurta ile saldıran 31 yaşındaki Pınar Koyuncular ve 19 yaşındaki Nergiz Şişek hakkında dava açıldı.

BEYAZ SARAY'DAN İNGİLİZ GAZETESİNE SERT ELEŞTİRİ

Irak'taki Ebu Garib cezaevinde yaşanan işkenceleri belgeleyen ve ABD Başkanı Obama'nın yayımlanmasını istemediği fotoğrafların arasında tecavüz ve cinsel taciz görüntülerininin de yer aldığını yazan İngiliz Daily Telegraph gazetesine Beyaz Saray'dan yalanlama geldi.

LOST'A TACİZ DAVASI

ABD'de Lost dizisinin yapım ekibinde çalışan bir kadın, dizinin oyuncularından biri ve çalıştığı televizyon kanalı aleyhine cinsel taciz davası açtı...

MÜJDE AR, GAZETECİ ABDURRAHMAN DİLİPAK HAKKINDAKİ ŞİKAYETİNİ ADALET BAKANLIĞI'NA TAŞIDI

Ünlü sanatçı Müjde Ar, 15 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel tacizle suçlanan Hüseyin Üzmez'i eleştirmesinin ardından kendisini 'pornocu' ve 'lolita' ilan eden gazeteci Abdurrahman Dilipak hakkındaki şikayetini Adalet Bakanlığı'na taşıdı.

KADIN SİViL ÖRGÜTÜ FATİH ALTAYLI'YI NEDEN KINADI?

MEDİZ- Kadınların Medya İzleme Grubu, "Gazetecilik Cinsel Taciz Aracı Değildir!" başlıklı açıklamasında Fatih Altaylı'yı hangi yazısından dolayı kınadı?

CİNSEL TACİZ SANIĞI ALMAN GENCİ MARCO, KİTAP YAZDI

Antalya’da geçen yıl tatil yaparken 13 yaşındaki bir İngiliz kızına cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuksuz yargılanan 17 yaşındaki Alman genci Marco V., anılarını kitap halinde yayımladı. Kitap, “Marco W. - Türk Cezaevindeki 247 Günüm” adını taşıyor.

ALTAYLI 'BU KADINI GÖRDÜĞÜM YERDE CİNSEL TACİZDE BULUNMAZSAM NAMERDİM' LAFI YÜZÜNDEN CEZA ALMIŞ

Fatih Altaylı'nın yurtdışı çıkışını engelleyen mahkeme kararının geçmişte kaybettiği 140 bin YTL'lik bir tazminat davası olduğu ortaya çıktı. Altaylı ,2002 yılında Radyo D'de gazete haberlerini yorumladığı programında, Türk Ordusu'na iftirada bulunan bir kadın için "Bu kadını ilk gördüğüm yerde cinsel tacizde bulunmazsam namerdim" demişti...

MÜZİK YAPIMCISI EROL KÖSE 'TACİZ'DEN CEZA ALDI

Şarkıcı Burçin Coşkun’a gönderdiği telefon mesajlarıyla cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yargılanan müzik yapımcısı Erol Köse, 52 bin 500 YTL adli para cezasına çarptırıldı.

MYSPACE ÇOCUKLARI KORUYACAK

Sosyal paylaşım sitesi MySpace, ABD’deki 49 eyalet yönetimiyle, çocukları ve gençleri cinsel tacizcilerden korumak için geniş tedbirler alma konusunda anlaşmaya vardı.

TÜRKİYE'DE BİR İLK! İNTERNETTE TACİZE HAPİS CEZASI

Yargıtay 5. Ceza Dairesi, internet yoluyla, çocuk sandığı bir emniyet yetkilisine cinsel tacizde bulunan sanığı 3 yıl hapis ve bin YTL para cezasına çarptırdı.

EROL KÖSE FRANSA'DAN İHTAR GÖNDERDİ

Geçtiğimiz hafta kendi şirketine bağlı Burçin Coşkun tarafından hakkında cinsel taciz davası açılan prodüktör Erol Köse Kanal 1'in Hey Canlı adlı programına ihtarname gönderdi.

Sayfa Derleme Süresi: 5.4131 saniye