İKİ ÜLKE DAHA EUROVISION'DAN ÇEKİLİYOR

Eurovisiyon'a gelecek yıl ekonomik krizin gölgesi düşecek gibi gözüküyor. Portekiz ve Polonya'nın ardından yarışmaya Yunanistan ve Kıbrıs Rum kesiminin de katılmayabileceği iddia edildi.

ASİL NADİR'E TAZMİNAT ŞOKU

İngiltere'de sahibi olduğu şirketi dolandırdığı gerekçesiyle 10 yıl hapis cezasına çarptırılan Kıbrıslı işadamı Asil Nadir, 5 milyon sterlin tazminat ödeyecek.

İNGİLTERE'DE ASİL NADİR'E 10 YIL HAPİS CEZASI

Kendisine yöneltilen 13 şuçlamanın 10'undan mahkum edilen Kıbrıslı Türk işadamı Asil Nadir, 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

AKŞAM'IN HANGİ BÖLÜM ŞEFİ KIBRIS'A YERLEŞİYOR?

© MEDYATAVA: Yıllardır Akşam'da görev yapan deneyimli gazeteci, ailesiyle birlikte Kıbrıs'a yerleşiyor.

SURVIVOR'DA SON HAFTAYA GİRİLDİ!

Bu hafta düzenlenen son dokunulmazlık oyunu sonrası Nihat ve Begüm arasında sms oylaması yapılacak. Kuzey Kıbrıs’taki muhteşem finale kimin katılıp kimin katılamayacağı bu oylama sonrası belli olacak.

MEHMET ALİ ERBİL 2 GÜN DAHA HASTANEDE

Göğüs ağrısı şikayetiyle gittiği Kıbrıs Yakındoğu Hastanesi'nde anjiyo olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 2 gün yoğun bakımda kontrol altında tutulacak.

MEHMET ALİ ERBİL KIBRIS'TA HASTANEYE KALDIRILDI

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde bulunan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, göğüs ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırıldı...

AJANS PRESS AVRUPA'DA 2 YENİ TEMSİLCİLİK AÇTI

Türkiye genelinde temsilcilik ağını genişletmeye devam eden Ajans Press, Kıbrıs ve Almanya’nın ardından Avrupa’da iki ayrı ülke de daha temsilcilik açtı.

AJANS PRESS, TÜM TEMSİLCİLERİ İLE KIBRIS'TA BULUŞTU

Kıbrıs ve Türkiye genelindeki temsilcilik sayısını artıran medya takip şirketi Ajans Press, tüm bayileri ile KKTC'de biraraya geldi.

KKTC MEDYASINDAN BAĞIŞ'A KÜFÜRLÜ MANŞET

Egemen Bağış’ın ‘KKTC Türkiye’ye bağlanabilir’ sözleri Kuzey Kıbrıs’ta muhalif basında büyük öfke yarattı...

MİLLİYET KIBRIS TEMSİLCİSİ SEFA KARAHASAN NİŞANLANDI

Milliyet Gazetesi Kıbrıs Temsilcisi Sefa Karahasan, evlilik yolunda ilk adımını attı.

SERDAR ORTAÇ: O PARAYI ALMADIM

Serdar Ortaç, Kıbrıs’taki bir otelin casino’sunda kumar oynayıp 1 milyon 200 bin dolar kazandığı haberleri hakkında konuştu...

KKTC'NİN ADI DEĞİŞİYOR!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti KKTC'nin adı 2012 yılında değişebilir...

SONAY DİKKAYA 2 YIL SONRA ESKİ EŞİNE GERİ DÖNDÜ!

Altı yıllık evliliklerini 2009’da noktalayan Sonay Dikkaya ve Ufuk Yıldırım barıştı. Yiğit Şan adında bir oğulları bulunan çift, şimdi Kıbrıs’ta balayı yapıyor.

HALUK LEVENT KIBRIS'TA GÖZALTINA ALINDI

Çete operasyonu kapsamında aranan şarkıcı Haluk Levent, gittiği KKTC'nin Gazimagosa kentinde gözaltına alındı. Levent, bu durumu Twitter'da böyle duyurdu...

Sayfa Derleme Süresi: 5.7678 saniye