SURVIVOR'DA SON HAFTAYA GİRİLDİ!

Bu hafta düzenlenen son dokunulmazlık oyunu sonrası Nihat ve Begüm arasında sms oylaması yapılacak. Kuzey Kıbrıs’taki muhteşem finale kimin katılıp kimin katılamayacağı bu oylama sonrası belli olacak.

MEHMET ALİ ERBİL 2 GÜN DAHA HASTANEDE

Göğüs ağrısı şikayetiyle gittiği Kıbrıs Yakındoğu Hastanesi'nde anjiyo olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 2 gün yoğun bakımda kontrol altında tutulacak.

MEHMET ALİ ERBİL KIBRIS'TA HASTANEYE KALDIRILDI

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde bulunan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, göğüs ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırıldı...

AJANS PRESS AVRUPA'DA 2 YENİ TEMSİLCİLİK AÇTI

Türkiye genelinde temsilcilik ağını genişletmeye devam eden Ajans Press, Kıbrıs ve Almanya’nın ardından Avrupa’da iki ayrı ülke de daha temsilcilik açtı.

AJANS PRESS, TÜM TEMSİLCİLERİ İLE KIBRIS'TA BULUŞTU

Kıbrıs ve Türkiye genelindeki temsilcilik sayısını artıran medya takip şirketi Ajans Press, tüm bayileri ile KKTC'de biraraya geldi.

KKTC MEDYASINDAN BAĞIŞ'A KÜFÜRLÜ MANŞET

Egemen Bağış’ın ‘KKTC Türkiye’ye bağlanabilir’ sözleri Kuzey Kıbrıs’ta muhalif basında büyük öfke yarattı...

MİLLİYET KIBRIS TEMSİLCİSİ SEFA KARAHASAN NİŞANLANDI

Milliyet Gazetesi Kıbrıs Temsilcisi Sefa Karahasan, evlilik yolunda ilk adımını attı.

SERDAR ORTAÇ: O PARAYI ALMADIM

Serdar Ortaç, Kıbrıs’taki bir otelin casino’sunda kumar oynayıp 1 milyon 200 bin dolar kazandığı haberleri hakkında konuştu...

KKTC'NİN ADI DEĞİŞİYOR!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti KKTC'nin adı 2012 yılında değişebilir...

SONAY DİKKAYA 2 YIL SONRA ESKİ EŞİNE GERİ DÖNDÜ!

Altı yıllık evliliklerini 2009’da noktalayan Sonay Dikkaya ve Ufuk Yıldırım barıştı. Yiğit Şan adında bir oğulları bulunan çift, şimdi Kıbrıs’ta balayı yapıyor.

HALUK LEVENT KIBRIS'TA GÖZALTINA ALINDI

Çete operasyonu kapsamında aranan şarkıcı Haluk Levent, gittiği KKTC'nin Gazimagosa kentinde gözaltına alındı. Levent, bu durumu Twitter'da böyle duyurdu...

HALUK LEVENT 'AVRUPA'DAYIM' DEDİ, KKTC'DEN ÇIKTI

İzmir Polisi'nin çıkar amaçlı suç örgütüne yönelik yaptığı operasyonda hakkında gözaltı kararı bulunan ünlü şarkıcı Haluk Levent, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde DHA'nın objektifine takıldı.

SURVIVOR'DA TAÇMİN ELENDİ

Survivor'un bu akşam Kıbrıs'tan yayınlanan bölümünde Taner ve Taçmin arasındaki SMS oylamasını Taner kazandı...

'TÜRK İNSANININ KKTC’YE BAKIŞININ KULAKTAN DOLMA YANLIŞ BİLGİLERLE DOLU OLDUĞUNU GÖRMEK ÜZÜYOR BENİ'

MEDYATAVA RÖPORTAJ-Bir kitap yazmak için 7 yıl önce gittiği Kıbrıs'a yerleşen yazar Stella Aciman'ın son kitabı "Orda Bir 'Ada' Var Uzakta" Kıbrıs'ı Kıbrıslı kadınların ağzından anlatıyor. Aciman, Sayım Çınar'ın sorularını yanıtladı.

DERVİŞ ZAİM’İN ÇEKMEK İÇİN 14 YIL BEKLEDİĞİ ÖDÜLLÜ FİLMİ 'GÖLGELER VE SURETLER' 11 MART’TA VİZYONDA

1963 yılında Kıbrıs’ta Türklerle Rumlar arasında parlayan ‘Kıbrıs Olayları’ bir Karagöz kuklacısı olan babasından ayrı düşen genç bir kızın gözünden beyazperdeye aktarılıyor.

Sayfa Derleme Süresi: 1.8698 saniye