HÜLYA AVŞAR KANAL D´YLE YENİDEN ANLAŞTI

Geçtiğimiz sezon Show TV´den Kanal D´ye transfer olan Hülya Avşar, Kanal D´yle bir kez daha anlaştı. Show TV´nin de geri almak için çaba gösterdiği Avşar, bugün öğleden sonra Kanal D yönetimiyle el sıkıştı.

BEŞİKTAŞLI EMRE AŞIK´I BİR TEK VATAN GÖRÜNTÜLEDİ!

Beşiktaş´ın Emre Aşık´ı Galatasaray´dan alması transfer sezonunun ilk bombası olurken bütün gazeteler Beşiktaş formasını Aşık´ın üzerine photoshop´la giydirdiler. Bir tek Vatan hariç!

AKP - MEDYA İLİŞKİSİNE ÖZAL MODELİ

AKP´liler medyanın gündeminde sürekli olumsuz eleştirilerle yer almaktan şikayetçi. Dünden Bgüne Tercüman Gazetesi yazarı Serdar Arseven, "medyada icraatlarımızla yer almamazı için amuda mı kalkmamız lazım" diye soran AKP´liler´e tavsiyede bulundu...

STAR´DA MAAŞLER ÖDENDİ TAZMİNATLARDAN SES YOK

Star TV´de maaşlar geç de olsa ödendi ama 28 Şubat´ta Kanal 6 haber ve Starhaber 24´ün kapanmasıyla işlerine son verilen 100´ü aşkın kişi tazminatlarını hala almadı. Tazminatların ne zaman ödeneceği konusunda muhatap bulamayan gazeteciler Medyatava aracılığıyla Star yönetimine seslendi.

BİR GECEYARISI EXPRESİ DE ALMANLARDAN

Alan Parker´ın Geceyarısı Ekspresi filminin bir kopyası olan Alman yapımı ‘‘Ebediyen Kayıp’’, SAT1 televizyonunda gösterime giriyor. İki bölümlük dizi film 28 ve 29 Nisan´da gösterilecek.

DMG SON SÖZÜ SÖYLEDİ:

Doğan Medya Grubu (DMG) Yayın Konseyi, ABD Dışişleri Bakanı Colin Powell´ın, Ankara ziyaretinde Başbakanlık binasına gelişi sırasında, Powell´ı protesto için gazetecilerin sırtını dönmesinin, okurun haber alma özgürlüğünü engelleyici bir davranış olduğunu açıkladı.

TÜRK GAZETECİLERE SALDIRI

Musul´da görev yapan Türk gazetecilerin arabalarına ateş açıldı. Gelen haberlere göre bir SKY Türk kameramanı Kemal Batur´un iki parmağı koptu. Vatan gazetesi muhabiri İlker Akgüngör ile Radikal´den Ahmet Şık yara almadan kurtuldu.

MARATON, SHOW´U BİRİNCİLİĞE TAŞIDI

Lige verilen aradan sonra dün akşam yayınlanan Maraton, Show TV´yi en çok izlenen kanal yaptı. Star´ın yer almadığı izlenme paylarında Kanal D de ikinci oldu. İşte 6 Nisan Pazar günü kanalların prime time izlenme payları.

Sayfa Derleme Süresi: 6.3675 saniye