ALİ POYRAZOĞLU: ÖZCAN DENİZ'İ FİLMİMDE OYNATACAĞIM

Ali Poyrazoğlu, dün akşam Habertürk'teki Full Ekran'da, Cengiz Semercioğlu'nun sorularını yanıtladı ve yeni projelerini anlattı.

ABDULLAH OĞUZ: ASMALI KONAK'I YAKALAYAMADILAR

Yapımcı Abdullah Oğuz, yeni projelerini, Hande Ataizi, Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz'den niçin ayrıldığını Vatan Pazar'a anlattı. Kurtlar Vadisi dizisinin de Asmalı Konak'ı geçemediğinin altını çizdi.

KELOĞLAN KARA PRENSE KARŞI KÖTÜLER LİSTESİNDE İLK 10'A GİRDİ

Tayfun Güneyer’in yönetmenliğini üstlendiği, Mehmet Ali Erbil ve Özcan Deniz’in başrollerini paylaştıkları "Keloğlan Kara Prens’e Karşı", her ay ortalama 30 milyon kişinin ziyaret ettiği, internet dünyasının en geniş sinema veri bandına sahip imdb sitesinin kullanıcılarından geçer not alamadı.

'KELOĞLAN KARA PRENS'E KARŞI' 6 OCAK'TA VİZYONDA

Tayfun Güneyer'in yönettiği, başrollerinde Mehmet Ali Erbil, Özcan Deniz ve Petek Dinçöz gibi pek çok ünlü ismin yer aldığı ''Keloğlan Kara Prens'e Karşı'' adlı film, 6 Ocak Cuma günü vizyona giriyor.

ÖZCAN DENİZ, MAHSUN KIRMIZIGÜL'E FARK ATTI

Dün akşam Özcan Deniz'in dizisi Haziran Gecesi'yle, Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi Aşka Sürgün aynı saatte yayınlandı. İşte sonuçlar...

BİR KANALDA MAHZUN KIRMIZIGÜL DİĞERİNDE ÖZCAN DENİZ

atv, Özcan Deniz'in karşısına Mahsun Kırmızıgül'ü çıkardı. Kırmızıgül'ün Beren Saat'le başrolü paylaştığı 'Aşka Sürgün' bu akşam başlıyor.

ÖZCAN DENİZ NE HATA İŞLEDİ?

Her şey, 'Haziran Gecesi'nde oldu. Dizide Baran'ı canlandıran Özcan Deniz, yine dizideki kızını öptü. Akşam yazarı Ersan Özer yazdı: Özcan Deniz'in hatası.

BU HAFTA MEHMET ASLANTUĞ, ÖZCAN DENİZ'İ GEÇTİ

Bir İstanbul Masalı ile Haziran Gecesi arasındaki reyting rekabeti sürüyor. Bu hafta Mehmet Aslantuğ'lu dizi, Özcan Deniz'li diziyi geçti.

AKTÜEL'E İSLAM ASTROLOJİSİ DOPİNGİ

24-30 Ekim haftasında haftalık dergiler içinde satışını en çok artıran Yeni Aktüel oldu. Özcan Deniz'in kapak olduğu sayıda İslam Astrolojisi kitabı veren Yeni Aktüel, 3 bin tiraj adlı. İşte 24-30 Ekim haftasında haber, ekonomi, magazin ve otomobil dergilerinin net satış rakamları.

HAZİRAN GECESİ, BİR İSTANBUL MASALI'NI GEÇTİ

Pazartesi gecesi Haziran Gecesi ile Bir İstanbul Masalı arasındaki rekabette yeni lider Özcan Deniz'in dizisi oldu. Haziran Gecesi'nin dün gece yayınlanan bölümü ilk kez Bir İstanbul Masalı'nı geçti.

DİZİ SEKTÖRÜNÜN MİLYARDERLERİ SENARİSTLER

Cengiz Semercioğlu, Hürriyet'in Kelebek ekinde oyuncuların ve senaristlerin aldıkları ücretleri yazdı. Buna göre piyasanın en pahalı senaristi bölüm başı 10 milyar alan Mahinur Ergun. Özcan Deniz de 40 milyar lira ile en çok ücret alan dizi oyuncusu.

SHOW TV, ÖZCAN DENİZ'İN SEKS KASEDİNE BİN DOLAR ÖNERMİŞ

Ünlülere "tuzak kurup" şantaj yaparak 150 bin dolar istediği gerekçesiyle tutuklanan Burcu Mercan polise 13 sayfalık ifade verdi. İfadede, Mercan'ın, Show TV'ye Şarkıcı Özcan Deniz'in seks kasedini satmak istediği, kanalın ise bunun karşılığında bin dolar önerdiği de var.

´NEREDESİN FİRUZE´NİN SOUNDTRACK ALBÜMÜNE ENGEL

Popüler Müzik´in avukatları, Özcan Deniz´in seslendirdiği parçaların yer aldığı müzik eserlerinin kendilerinden izinsiz kullanılamayacağına ilişkin tedbir kararını, "Neredesin Firuze" adlı filmin müziklerinden oluşan albümü yapan ve dağıtan firmaya tebliğ etti.

RECEP YAZICIOĞLU´NUN HAYATI FİLM OLUYOR

Geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Denizli Valisi Recep Yazıcıoğlu´nun Ağrı´nın Hamur ilçesindeki kaymakamlık dönemini anlatan filmde, valiyi oynaması düşünülen oyuncular arasında Kadir İnanır, Özcan Deniz veya Kenan İmirzalioğlu bulunuyor.

SEYMEN AĞA SHOW TV YOLUNDA

Reha Muhtar, Hülya Avşar, Sinan Çetin gibi yıldızlarını kaptırdıktan sonra tarihinin en kötü sezonunu yaşayan Show TV, yeni yayın dönemine iddialı girmek istiyor. Show TV, Özcan Deniz´i kadrosuna katmak için atağa kalktı...

Sayfa Derleme Süresi: 3.5574 saniye