Yıldız Tilbe Edirne'yi salladı!

Global Garden’da gerçekleştirilen “Edirne Bahar Şenliği”nin ikinci gününe, Yıldız Tilbe, Gazapizm, Ekin Uzunlar ve Kahraman Deniz konserleri damga vurdu.

Yıldız Tilbe Edirne'yi salladı!

2-4 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen ve yazın müjdeleyicisi olan  “Edirne Bahar Şenliği”, ikinci gününü (3 Mayıs) şanına yakışır konserlerle noktaladı. Kendine has yorumu, eşsiz dansı ve benzersiz şarkılarıyla Edirne halkını coşturan Yıldız Tilbe, yoğun ilgiyle karşılandı. Festival alanını doldurup taşıran Tilbe’nin hayranları, hep bir ağızdan sanatçının unutulmaz şarkılarını seslendirdi.

Yıldız Tilbe’den önce sahne alan ve özellikle “Heyecanı Yok” şarkısıyla hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan Gazapizm, müzikseverlerden büyük beğeni topladı.

Nisan ayında yayınladığı “Yokluğunun Kefeni” şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken Ekin Uzunlar da samimi ve ritmik sahne şovuyla katılımcıları büyüledi.

Alternatif türde yayınladığı şarkılarıyla önemli bir hayran kitlesine ulaşan Kahraman Deniz ise sevilen şarkılarıyla festival tutkunlarına hem duygusal hem de keyifli anlar yaşattı.

Trakya bölgesindeki en büyük festivalleri düzenleyen EDN Ajans ve Aziz Gül Organizasyon iştiraki “Trakya Organizasyon”  tarafından gerçekleştirilen festivale, Trakya halkının yanı sıra, çevre illerden gelen katılımcılar da yoğun ilgi gösterdi. Alanda büyük kalabalıklar oluşturan müzikseverler, geç saatlere kadar müziğin ritmine ayak uydurdu.

Festivalin Colorfest kategorisinde ise Cihan Ege ve Sezer Altınok katılımcılara müzik ziyafeti sundu.

Bu sene Tralleis Meydanı'ndaki Global Garden’da düzenlenen festivalin son günü olan 4 Mayıs tarihinde sahne alacak isimler ise şöyle:

 

Mor ve Ötesi

Hayko Cepkin

Moğollar

Sena Şener

 

 

 

Sayfa Derleme Süresi: 5.7645 saniye