Yavuz Bingöl hangi gelin adayı ile yakınlaştı?

Bingöl, Kısmetse Olur yarışmacısı Didem Delen ile yakınlaştı.

Yavuz Bingöl hangi gelin adayı ile yakınlaştı?

Cingöz Recai filminin galasına Yavuz Bingöl, Kısmetse Olur yarışmasıyla adını duyuran Didem Delen ile yakınlaşmasıyla damga vurdu.

Star'da yayınlanan Duymayan Kalmasın'ın haberine göre; Yavuz Bingöl, Cingöz Recai filminin galasına Kısmetse Olur yarışmacısı Didem Delen ile birlikte geldi. İddiaya göre ikili, gece boyunca birbirinin yakın markajındaydı.

Öte yandan Kısmetse Olur yarışmacısı Didem Delen yine Kısmetse Olur yarışmacısı Adnan Kızıltaş ile birlikteydi. Çiftin ayrılık nedeni ise trajikomikti.

Ne olmuştu?

İddiaya göre ayrılığın nedeni, programın birincisi olan ve yarışmadaki diğer adaylarla da flört ettiği ileri sürülen Adnan Kızıltaş’ın Didem Delen’e sahte bir yüzükle evlilik teklifi etmesi.

Adnan Kızıltaş’ın aldığı yüzük Didem Delen'in parmağına büyük gelince genç kadın yüzüğün ölçüsünü küçültmek için kuyumcuya gitti. Tektaşınınküçültülmesini istediğini belirten Didem Delen aldığı yanıtla şoke oldu.

Kuyumcu,  yüzüğün değerinin 5 TL, küçültme işleminin en az 20 TL olduğunu dile getirince Didem Delen, soluğu sevgilisinin yanında aldı. Sahte yüzük nedeniyle sert bir kavgaya tutuşan çift ayrılık kararı aldı. Didem Delen Kısmetse Olur yarışmasından önce O Ses Türkiye'ye de katılmıştı.

Sayfa Derleme Süresi: 1.2308 saniye