Ünlü oyuncu Didem Balçın'a renkli doğum günü kutlaması

Medyatava ÖzelDiriliş Ertuğrul'un Selcan Hatun'u Didem Balçın'nın maskesini taktılar.

Ünlü oyuncu Didem Balçın'a renkli doğum günü kutlaması

Diriliş Ertuğrul dizisinde 'Selcan Hatun' rolüne hayat veren ünlü oyuncu Didem Balçın, yeni yaşını görkemli bir doğum günü eğlencesiyle kutladı.

"Didem Balçın'ın doğum günü kutlamasından kareler" Galerisine Göz At

Cumartesi akşamı Balçın'ın ortağı olduğu DasDas’ın 600 kişilik salonu "İyi ki doğdun Didem" sesleri ile inledi. Joseph K oyununu izlemeye gelen seyircilere de bu renkli an büyük sürpriz oldu. Oyunun son dakikasında Didem Balçın’ın yakın dostları onun maskelerini takarak hep bir ağızdan doğum gününü kutladı ve ellerinde balonlarla sahneye koştu.

Didem Balçın'ın ablası Özlem Kunduracı tarafından düzenlenen organizasyona en büyük destek Didem Balçın'ın ortağı Mert Fırat'tan geldi. Rojda Demirer, İdil Fırat, Özgün Aydın, Diriliş Ertuğrul oyuncuları ve tüm DasDas ekibi oyuncuları da bu sürpriz kutlamaya katıldı. Doğum gününde gözyaşları ve mutluluk bir aradaydı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

En mutlu olduğum yerde,çok sevdiklerimle sahnedeydim. Kapi açılıp içeri sevgi girdi. Biraz korktum doğru. Çünkü elektro şok yemiş gibi oldum. Hayatım film şeridi gibi geçti gözlerimin önünden. Ve son karede “to be continued “yazdı. “The End” yazana kadar..Dün benim mutluluğuma sebep olan tüm gelenleri,gelemeyen ama orda olmak isteyenleri, aylardır emek verenleri , biriktirdiğim ve yeni kazandığım ve kazanacağım tüm yeni sevgileri kucaklıyorum. Daha ötesi yok. Sevgi varsa gerisi teferruat.. @ozlemkunduraci sana sözüm bu dünyada YoK. O yüzden teşekkürümü yüreğimin söylediklerinden hisset Bu video yu montajlayıp anında yolladın ya bana.. @admbrs Yaşadığın mutluluğu hemen gör dedin ya.. sana da sözüm yok

Didem Balçın (@didembalcin)'in paylaştığı bir gönderi ()

Sayfa Derleme Süresi: 6.6795 saniye