'Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’ projesinin yeni klibi yayınlandı

VideoAlbümün 9. video klibi Tuna Kiremitçi & Gökçe Bahadır 'Bu Kaçıncı Sonbahar' yayına girdi.

'Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’ projesinin yeni klibi yayınlandı

Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’ projesinin Pamela, Özge Fışkın, Gonca Vuslateri, Öykü Gürman, Gülçin Ergül, Jehan Barbur, Yıldız Tilbe, Sena Şener düetleri sonrası yepyeni videosu, Tuna Kiremitçi & Gökçe Bahadır düeti ‘Bu Kaçıncı Sonbahar’ yayınlandı.

Tuna Kiremitçi'nin, Pasaj Müzik etiketli çok özel projesi 'Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları' albümünün 9. video klibi Tuna Kiremitçi & Gökçe Bahadır 'Bu Kaçıncı Sonbahar' yayına girdi. Her ay farklı bir sanatçıyla, kendisine ait şarkıları seslendiren Tuna Kiremitçi, bu şarkıların videolarını ilk kez YouTube’da paylaştı. Bir başka deyişle, her ay bir single yayımladı.

Yarım Kalmış Bir Aşkın Yıllar Sonraki Hesaplaşması

Şu ana dek Pamela, Özge Fışkın, Öykü Gürman, Gonca Vuslateri, Gülçin Ergül, Jehan Barbur, Yıldız Tilbe, Sena Şener düetlerinin videolarını dinleyicisi ile paylaşan Tuna Kiremitçi; Gökçe Bahadır ile beraber seslendirdiği 'Bu Kaçıncı Sonbahar'da yarım kalmış bir aşkın yıllar sonraki hesaplaşmasını, bir aşk uğruna hayat boyu ödenen bedelleri bir ozanın dilinden anlatıyor.

Albümdeki 10 şarkının düzenlemelerini Hüseyin Çebişçi, Cihangir Aslan, Evren Arkman ve Efe Demiryoğuran yaptı. Harems stüdyosunda kayıtları ve mix'ini Efe Demiryoğuran, mastering'ini Evren Arkman hazırladı.

Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları

Uçmak İstiyorsan (düet PAMELA), Bana Sebepsin (düet ÖZGE FIŞKIN)
Sana Dair (düet GONCA VUSLATERİ), İyi Şeyler (düet ÖYKÜ GÜRMAN)
Hayatının Hatası (düet GÜLÇİN ERGÜL), Bu Aşk Burada Biter (düet JEHAN BARBUR)
Yine Sevebilirim (düet YILDIZ TİLBE), Bu Kaçıncı Sonbahar (düet GÖKÇE BAHADIR)
Birden Geldin Aklıma (düet SENA ŞENER), Varsın Bu Dünyada (düet GÜLAY)

İşte, Tuna Kiremitçi & Gökçe Bahadır 'Bu Kaçıncı Sonbahar' klibi!

Sayfa Derleme Süresi: 0.2662 saniye