SHOW TV 'YÖNETİM KADININ DA HAKKIDIR' BİLDİRGESİNİ İMZALADI.

Show TV, kadının ekonomik yapıda daha fazla yer almasının önemini vurgulayan Kalder önderliğindeki “Yönetim Kadının da Hakkıdır” bildirgesini imzaladı. Show TV, şu açıklamayı yaptı.

“Yönetim Kadının da Hakkıdır”
18.yaşını kutlayan Show TV,  sorumlu yayıncılık ilkeleri çerçevesinde, kaliteli yayıncılık anlayışını ortaya koymaya devam ediyor . 

“Küresel İlkeler Sözleşmesi”ne imza atan ilk yayın kuruluşu olan Show TV bu çerçevede, kadının ekonomik yapıda daha fazla yer almasının önemini vurgulayan Kalder önderliğindeki  “Yönetim Kadının da Hakkıdır” bildirgesini imzaladı. Bugüne kadar Show TV ile birlikte ülkemizin  önde gelen 50 kuruluşu da “Yönetim Kadının da Hakkıdır”  bildirgesini  imzaladı.

Sürdürülebilir kalkınmamızın gerçekleştirilmesi,  insan haklarına saygılı ve farklılıkların katacağı değeri iyi kullanan bir işgücü oluşturması için yönetimde kadın-erkek eşitliğinin önemine inanan Show TV, Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep K. Gönenç’in imzaladığı bildirge ile   kadın-erkek fırsat eşitliğine olan duyarlılığını göstermiş oldu.

 

Sayfa Derleme Süresi: 11.6648 saniye