Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi Çarpışma'ya ortak mı olacak?

Medyatava ÖzelÜnlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi için hazırlık yapıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi Çarpışma'ya ortak mı olacak?

Bu yıl dizi maliyetlerinin düşürülmesinin ardından bölüm başı astronomik rakamlar alan oyuncuların ücretlerinde indirim yapıp yapmayacakları merak konusu olmuştu.

Kenan İmirzalıoğlu'nun FOX'un yerli This Is Us dizisi için giden teklifi, para yüzünden kabul etmediği gündeme gelmişti. Son dizisi 'Cesur ve Güzel'de bölüm başı 175 bin TL aldığı belirtilen Kıvanç Tatlıtuğ, geçen yaz yine Ay Yapım'la yola devam etme kararı aldığını açıklamıştı.

Önce yerli 'Prison Break' dizisinde adı geçen yakışıklı oyuncu, projenin senaryosu yeniden yazdırılmaya karar verilince geçen yıldan beri yapım şirketinin gündeminde olan ve çok beğendiği Çarpışma projesinde oynamaya karar vermişti.

Show TV'nin listesinde yer alan ve dört aracın çarpışmasıyla başlayan etkileyici bir hikâyeyi ekrana taşıyan dizi için Tatlıtuğ'a bu kez farklı bir anlaşma teklif edildiği öne sürüldü. Ali Aydın'ın yazdığı 'Çarpışma'da büyük bir travma yaşayan Mahir adlı komisere hayat vereceği konuşulan Tatlıtuğ'a yüksek ücret yerine diziye ortaklık teklif edildiği iddia edildi.

Birsen ALTUNTAŞ
birsenaltuntas76@gmail.com

Kıvanç Tatlıtuğ'lu Çarpışma'da hangi sürpriz isim yer alıyor?

Sayfa Derleme Süresi: 1.3889 saniye