Kenan Işık 70 yaşında!

Milliyet yazarı, yaşamını makinelere bağlı olarak sürdüren usta oyuncunun doğum gününü unutmadı...

Kenan Işık 70 yaşında!

2014 yılında kaza geçirerek hayatını makinelere bağlı olarak sürdüren oyuncu ve sunucu Kenan Işık 1 Ekim'de 70 yaşına girdi.

 

Milliyet Cadde yazarı Ümit Buget, usta sunucunun doğum gününü unutmadı ve şu satırları kaleme aldı:

"2014 Mart'ındaki o talihsiz kazadan bu yana hayatını sessiz sürdüren usta oyuncu bu ayın ilk günü 70 yaşına girdi. Galiba onun sessizliğine biz de fazlasıyla ayak uydurduk!

"VEFASIZ OLMADIĞIMIZI GÖSTERELİM"

Mesut Yar dünkü yazısında tedavisine uzun süredir evinde sürdüren Işık için: Kenan Işık hâlâ uyanamadı ama, ağızlardaki Kenan Işık ismi giderek tükeniyor. Tam da belki şu an gözlerini açacakken onu bu biçimsiz unutkanlığımızla karşı karşıya bırakmayalım, vefasız olmadığımızı gösterelim, onun bir şeyler yapalım' demiş.

KİM KENAN IŞIK'I HATIRLAMAK İSTEMEZ?

Bu doğum günü ve 70. yaş tam da fırsatı olabilir aslında. Ekim bitmeden 'Kim Milyoner Olmak İster'de onun için hazırlanacak özel bir klip ya da onun geçmişteki sorularından oluşturulacak bir kolajla, ATV'nin sevilen dizi oyuncularının yarışacağı bir özel bölüm çekilebilir. Böylece Kenan Işık'ın tekrar ekranda olması sağlanabilir. Ne kadar da güzel olur. Kazanılacak ödül de yarışmayla özdeşleşmiş usta sunucu adına anlamlı bir adrese bağışlanabilir."

Yazının devamını okumak için TIKLAYIN...

Sayfa Derleme Süresi: 0.9719 saniye