'Kara Sevda'da Emir ve Zeynep ilişkisi ortaya çıkacak mı? İşte fragman...

VideoStar TV'de ekrana gelen dizide bu hafta heyecan doruğa tırmanıyor.

'Kara Sevda'da Emir ve Zeynep ilişkisi ortaya çıkacak mı? İşte fragman...

Ay Yapım imzalı, Kara Sevda'nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümüne Kemal ve Nihan'ın ayrılığı damga vuracak. Yeni bölümde Nihan, Kemal'in hayatını korumak için Emir'le olan mutlu evlilik oyununa hız kazandıracak.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün rol aldığı dizide bu hafta heyecan doruğa tırmanıyor. Nihan; Emir'in tehdidiyle Kemal'in kalbini paramparça edecek. Nihan ve Emir'i bir arada gören Kemal, Nihan'a inanmasa da yaşadıklarıyla darmadağın olacak.

Bölümde, Nihan'ın Kozcuoğlu Holding'te  iş hayatına adım atması Kemal'le tekrar karşı karşıya gelmesine neden olacak.  Nihan ve Emir'in mutlu evlilik oyunlarına bir kez daha şahit olan Kemal artık savaşacak bir cephe kalmadığına inanmaya başlayacak. Kemal, büyük aşkını geride mi  bırakacak?

EMİR VE ZEYNEP İLİŞKİSİ ORTAYA ÇIKACAK MI?

Nihan'ı tehdit ederek Kemal'i kalbinden vurmayı başaran Emir,  Zeynep'le yaşadığı yasak ilişkiyle köşeye sıkışacak. Emir ve Zeynep'in yakınlığından şüphelenen Nihan,  ikilinin ilişkisini hazırladığı oyunla ortaya çıkarmaya çalışacak. Nihan'ı tehditle elinde tutan Emir, Zeynep'le ilgili acımasız kararını verecek. İz peşine düşen Nihan, Emir ve Zeynep'in ilişkisini ortaya çıkarabilecek mi?

Hilal Saral'ın yönetmenliğini, Anıl Eke, Burcu Görgün ve Özlem Yılmaz'ın senaristliğini üstlendiği Kara Sevda soluk soluğa izlenecek yeni bölümüyle 11 Mayıs Çarşamba günü Star TV'de ekrana gelecek.

"'Kara Sevda'da Nihan'ın evlilik oyunu... İşte fragman" Galerisine Göz At

Sayfa Derleme Süresi: 4.6123 saniye