'HANIMIN ÇİFTLİĞİ'NE İLK GİREN NTV OLDU. CANLI YAYINDA NELER YAŞANDI, ÖZGÜ NAMAL'IN GÖZLERİ NEDEN DOLDU? - VİDEO

NTV Haber Merkezi Hafta Sonu programı dün Adana'da Hanımın Çiftliği dizisinin setindeydi. Mehmet Aslantuğ ve Özgü Namal'ın katıldığı canlı yayında neler yaşandı?

Setten yapılan canlı yayında öne çıkan bazı başlıklar şöyle:

"BAZI İNSANLAR OYNAR, BAZILARI DA KONUŞUR... HAYAT İŞTE!"

ÖZGÜ NAMAL: "Orhan Kemal'in eserlerinden çok etkilendim, senaryodan da. Güzel enerjiizi katarak izleyicinin bizi izlemesini sağladık, o kadar..."

- "Güllü karakteri kolay bir karakter değil. 19 yaşında başlıyor ve 30 yaşına kadar devam editor. İzleyicinin gözü önünde büyüyor. Oynaması kolay bir rol değil, her oyuncunun başına gelecek de bir rol değil. Güllü rolüne çok  yakıştığım söyleniyor. Bazı insanlar oynar, bazı insanlar da konuşur. Hayat işte..."

- "Orhan Kemal'in kitabındaki Güllü'yü birebir oynuyorum. Biz doğru bildiğimiz işi yapıyoruz. Gelen eleştirilerle çok ilgilenmiyorum. Kostüm, makyaj derken bütün teknik ekip sizi havaya sokuyor. Böyle bir yerde de oynamamak ayıp artık"

- "İstanbul dışında bir işte çalıştığım için çok mutluyum. Trafik yok, stres yok. Burası çok huzurlu. Onun dışında hiçbir özel hayatımız kalmadı, bittik burada.  Benim ailem falan gelemiyor bayramda. Mehmet'in ailesi benim ailem olacak; onların ellerini öpeceğim. Anneanneme iyi bayramlar diliyorum. Pamuk yanaklarından öpüyorum. Biraz daha devam edersek ağlarım..."

"HANIMIN ÇİFTLİĞİ REYTİNGLER ÜSTÜ"

MEHMET ASLANTUĞ: "Dönem işleri yapmak Türkiye'de çok da kolay değil. Haftalık bir periyotta 2-3 saatlik uykularla dizi seti neredeyse 24 saat ayakta...6-7 ay büyük hazırlık yaptık.. Yorgunuz ama mutluyuz"

- "Hanımın Çiftliği'ni yorumlarken reytingler üstü diye bakmak lazım. Reytingi hangi işlerin aldığını da görüyoruz. Haftalık periyotta yüksek reyting alan işler de var. Ama burada başka bir emek, maliyet, kadro söz konusu. Türk televizyonlarında, açık TV'lerde prime time kuşağında bu tür işler yapılacaksa bunları pamuklara sarmak gerek. Yoksa kaybolur giderler. Rekabet çok acımasız. Sanırım sektöre de çok önemli işler düşüyor. Bir takım universal kriterler oturtukça daha iyi işler yapılır. Herkes daha mutlu olur. Sektörde herkes seçici olmalı yoksa seyirci izleyici değil, röntgenci olur. Böyle bir takım program ve diziler var malum."
- "Özel hayatımız işimize endeksli gidiyor. Bayramda çalışacağız, Arzum'la (Onan) ve Can (oğlu) buraya gelecekler. Önce iş, yoksa yayın periyoduna yetişemeyiz."

 


İzleHaber - Hanımın Çiftliği kapısını NTV ye açtı

Sayfa Derleme Süresi: 10.8185 saniye