Çukur’un İdris Koçovalı’sı Ercan Kesal’dan sürpriz proje!

Medyatava ÖzelÖnümüzdeki sezon da devam edecek olan “Çukur” dizisiyle gündemde olan usta oyuncu Ercan Kesal’ın yaz dönemi planı şimdiden belli.

Çukur’un İdris Koçovalı’sı Ercan Kesal’dan sürpriz proje!

Ay Yapım’ın Show TV için çektiği reyting rekortmeni “Çukur”da canlandırdığı İdris Koçovalı karakteriyle kısa sürede fenomen olan Ercan Kesal, yaz aylarında film çekmeye hazırlanıyor.

Sevilen oyuncu “Nasipse Adayız” adlı kitabını beyazperdeye aktaracak. Poyraz Film’in yapımcılığında hayata geçirilecek filmin çekimleri temmuz ayında yapılacak. Ercan Kesal, şu günlerde yazıp yöneteceği filmin cast çalışmalarına başladı. Usta oyuncu tanınmış isimlerin yanı sıra ağırlıklı olarak popüler olmayan yetenekli isimlere rol vermeyi planlıyor.

Ercan Kesal’ın büyük ilgi gören “Nasipse Adayız” adlı kitabı, bir belediye başkan aday adayının hikâyesi etrafında günümüz siyasetinin perde arkasına ışık tutuyor. Kitapta Doktor Kemal, bir radyo programı sayesinde adının belediye başkan adayı olarak geçtiği öğreniyor ve bir anda hoşuna giden bu durum onu büyük bir girdabın içine sürüklüyor.

 

Birsen ALTUNTAŞ

birsenaltuntas76@gmail.com

 

Sayfa Derleme Süresi: 0.3809 saniye