Cem Yılmaz'ın Emanet filminin çekimleri başladı!

Karakomik serisinin 3'üncü filmi Emanet'in kadrosunu açıkladı.

Cem Yılmaz'ın Emanet filminin çekimleri başladı!

2019'da Karakomik Filmler ile sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan Cem Yılmaz, serinin üçüncü filmi Emanet'in çekimlerine başlandığını duyurdu.

Ocak ayında Kaçamak ve 2 Arada isminde 60 dakikalık ve iki bağımsız hikaye ile izleyicilerinin karşısında olmaya hazırlanan usta komedyen Cem Yılmaz, Karakomik Filmler serisinde yer alan üçüncü filminin Emanet olduğunu açıklamıştı. Yılmaz, filmin kadrosunu da daha sonra açıklayacağını söylemişti.

Kadroda kimler var?

Cem Yılmaz, sosyal medya paylaşımında Emanet'in çekimlerine başladığını duyurdu. Yılmaz, paylaşımına filmin oyuncularını da etiketledi. Emante filminin kadrosunda Çağlar Çorumlu, Özge Özpirinççi, Necip Memili ve Tülin Özen yer alacak.

İşte, Cem Yılmaz'ın o paylaşımı;

"Senenin 3. Filmi Emanet’in çekimleri başladı. @karakomikfilmler @caglar_corumlu @ozpirincci @neocu@ozentulin....Ve memleketin instagram hesabı olmayan en iyi aktörleri :) Çok mutluyum.Tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum."

Ozan Güven'den yorum

Cem Yılmaz'ın yakın arkadaşı Ozan Güven, fotoğrafın altına 'Cem bey hayırlı olsun,Allah baba utandırmasın..Kılıktan kılığa giriyorsunuz maşalllah...' yorumunu yaptı.

Cem Yılmaz da Ozan Güven'e karşılık olarak, 'Ozan bey bu sene böyle ! Sanat konuşulacak bu sene ben öyle düşünüyorum..Yeni tiyatro oyununuzun takvimini seyircimiz iple çekiyor' dedi.

Sayfa Derleme Süresi: 2.5531 saniye