SHOW TV´DE YENİDEN YAPILANMA

Show TV´de yeniden yapılanma dönemine doğru gidililiyor. Kanalın genel müdürlüğü görevine Saner Ayar geteriliyor. Zeynep Karamehmet Gönenç ise..

ATV BİR, SHOW TV DÖRDÜNCÜ

Dün akşam atv birinciliğini yine sürdürdü. Show TV ise TGRT´nin gerisinde kalarak dördüncü oldu. İşte 15 Nisan Salı kanalların prime time izlenme payları.

SKANDAL...SKANDAL...SKANDAL...SINIRDAKİ GAZETECİLER NE TÜRKİYE´YE GİREBİLİYOR NE DE KUZEY IRAK´A

Vatan muhabiri İlker Akgüngör, Show TV´den Nevzat Bingöl ve Göçhan Yıldırım Habur Kapısı´nda mahsur kaldılar. Yetkililerden izin alınamadığı için Türkiye´ye giriş yapamayan gazeteciler, Kuzey Irak´taki Peşmergeler´in yüzünden de geri dönemiyorlar. Medyatava soruyor: Kim ilgilenecek bu gazetecilerle?

ANA HABERİN GALİBİ ATV

Salı günü reytinglerinde ilk yüz program içinde ana haberlerin sıralaması total´de atv, Kanal D ve Show TV olarak gerçekleşti. AB Grubunda ise üçüncü sırada TGRT Haber yer aldı. İlk yüz programın reytingleri için tıklayın...

SHOW TV´DE YİNE HAYAL KIRIKLIĞI

Star´ın ayrılmasından sonra tüm kanalların izlenme payları artarken Show TV hala zorlanıyor. Dün akşam Bekarlar adlı dizisini ilk kez ekrana süren Show TV prime time´da Kanal 7 ve TGRT´nin gerisinde kalarak beşinci kanal oldu. İşte 8 Nisan Salı kanalların prime time izlenme payları.

MARATON, SHOW´U BİRİNCİLİĞE TAŞIDI

Lige verilen aradan sonra dün akşam yayınlanan Maraton, Show TV´yi en çok izlenen kanal yaptı. Star´ın yer almadığı izlenme paylarında Kanal D de ikinci oldu. İşte 6 Nisan Pazar günü kanalların prime time izlenme payları.

ENGİN ARAS´A VEDA GECESİ

Show TV´de Mali İşler Sorumlusu olarak görev yaparken kanalla yollarını ayıran Engin Aras için dün bir veda gecesi düzenlendi.

SHOW TV´DEN MURAT BİRSEL´E TEKLİF

Show TV´de başarılı isimlerden Murat Birsel´e teklif götürüldü. Peki teklif ne?

Sayfa Derleme Süresi: 5.3873 saniye