OKAN KARACAN´LA TUBA ÜNSAL SHOW TV´DE

Best FM TV´de de djlik yapan Okan Karacan bundan böyle Show TV´de çalışacak..

ÖDENMEYEN PROGRAM PARASI YÜZÜNDEN HACİZ MEMURLARI SHOW TV´YE GELDİ

Alacaklı olduklarını söyleyen haciz memurları Show TV´ye geldiler. Memurlarla görevliler arasında gergin anlar yaşandı..

İZZET YILDIZHAN SHOW´A KANAL D´DEN TEKLİF

Medayatava.net İzzet Yıldızhan´la Show TV arasındaki görüşmeleri yazmıştı. dün akşam İzzet yıldızhan´la buluşan Kanal D yetkilileri bir teklifte bulundu...

İZZET YILDIZHAN SHOW SHOW TV YOLUNDA

TGRT´nin ratinglerde üst sıraları paylaşan programı İzzet Yıldızhan Show yeni kanalıyla prensipte anlaştı...

HAYAT BİLGİSİ, KANAL D İLE SHOW TV´Yİ BİRBİRİNE DÜŞÜRDÜ

Kanal D´nin çok izlenen dizisi Hayat Bilgisi, Show TV ile Kanal D´yi karşı karşıya getirdi. Show TV, Hayat Bilgisi´ni transfer etmeye kalkınca Kanal D yapımcının önüne ağır söleşme maddelerini koydu.

SEYMEN AĞA SHOW TV YOLUNDA

Reha Muhtar, Hülya Avşar, Sinan Çetin gibi yıldızlarını kaptırdıktan sonra tarihinin en kötü sezonunu yaşayan Show TV, yeni yayın dönemine iddialı girmek istiyor. Show TV, Özcan Deniz´i kadrosuna katmak için atağa kalktı...

ÖMÜR VAROL EKRANLARA DÖNÜYOR

Son olarak Show TV´de kendi üretimi programa başarıyla imza atan Ömür Varol ekranlara dönüyor. Kurucusu oldukları KJ yapımla yollarını ayıran Ömür Varol ve Yüksel Altıntaş birlikte program hazırlığında..

HAFTALIK´IN ÇILDIRTANLAR LİSTESİ: NAZLI ILACAK, ECE TEMELKURAN VE MELİKE İLGÜN

Haftalık Dergisi geçen hafta başlattığı bizi çıldırtan kadınlar dizisinde bu hafta üç yeni isme yer verdi: Tercüman´dan Nazlı Ilıcak, Milliyet´ten Ece Temelkuran ve Show TV´Den Melike İlgün..

SHOW TV´DEN MESUT YAR´A TEKLİF

Show TV yeni yayın dönemi için kolları şimdiden sıvadı. çok sayıda projeyi hayata geçirmeye niyetli olan Show TV Star´ın başarılı gece haberleri sunucusu Mesut Yar´a teklifte bulundu...

ÇARŞAMBA GÜNÜ FUTBOL GALİP GELDİ

Show TV´de gösterilen Çek Cumhuriyet-Türkiye maçı total´de birinci olurken, AB grubunda birinciliğe Kanal D´de yayınlanan ´Kim 500 Milyar İster´ oturdu. Çarşamba günü ilk yüz programın reytingleri için tıklayın...

ATV BİR, SHOW TV İKİNCİ

30 Nisan Çarşamba akşamı en çok izlenen kanal yine atv oldu. Show TV ikinci sırayı alırken Kanal D üçüncü oldu. İşte 30 Nisan Çarşamba kanalların prime time izlenme payları.

A.G.A İLK GÜNÜNDE 13.

Reytinglere yeni bir program daha eklendi: Show TV´nin yeni dizisi A.G.A. Dizi, ilk bölümüyle AB grubunda 13, total´de 14. sırada kendine yer buldu. İlk yüzdeki diğer programların reytingleri için tıklayın...

KANAL D, SEDA SAYAN´IN İPİNİ ÇEKTİ! SAYAN´IN YERİNE ÜÇ ADAY VAR

Kanal D yönetimi, haziran ayına kadar sözleşmesi olmasına rağmen Show TV ile flört eden, kaprisleriyle hem ekibini hem de kanal yönetimini çıldırtan Seda Sayan´la yeni dönemde çalışmama kararı aldı. Sayan´ın yerine yeni dönemde Petek Dinçöz, Gülben Ergen ya da Mehmet Ali Erbil, Kanal D´ye sabah programı yapacak. Medyatava.net´in özel haberi için tıklayın!

NE DİYORSAK ODUR: İCLAL AYDIN SHOW TV´YLE ANLAŞTI

Medyatava.net Vatan Gazetesi yazarı İclal Aydın´ın Show TV´yle anlaşmak üzere olduğunu yazmıştı. İş yarınki imzaya kaldı. Ama tam da bu sırada talihsiz bir olay yaşandı... Ve İclal Aydın gıda zehirlenmesinden dolayı hastaneye kaldırıldı.

SHOW TV´DE YENİDEN YAPILANMA

Show TV´de yeniden yapılanma dönemine doğru gidililiyor. Kanalın genel müdürlüğü görevine Saner Ayar geteriliyor. Zeynep Karamehmet Gönenç ise..

Sayfa Derleme Süresi: 5.9155 saniye