PERŞEMBE GÜNÜ AŞK-I MEMNU VE KURTLAR VADİSİ PUSU ÇEKİŞİYOR. İŞTE SONUÇLAR

Perşembe günü tüm izleyiciler en çok Show TV'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'yu, AB Grubu ise Kadal D'de yayınlanan Aşk-ı Memnu'yu seyretti. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

MÜFTÜLÜK SHOW TV'NİN ÇOK SEYREDİLEN PROGRAMI YEMEKTEYİZ HAKKINDA NASIL BİR YORUM YAPTI?

Antalya Müftü Yardımcısı Dr. Muammer Ayan, Show TV'de yayınlanan Yemekte'yiz adlı programı islam dini açısından yorumladı.

'DOKTORLAR'DAN SONRA SHOW TV'DE BİR DİZİ DAHA EKRANA VEDA EDİYOR

Show TV ekranında bir dizi daha izleyici ile vedalaştı. İşte o dizi ve dizinin oyuncuları...

PERŞEMBENİN GALİBİ KİM OLDU?

Perşembe günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'yu seyretti. Kurtlar Vadisi Pusu'nun ardından Kanal D'nin dizisi Aşk-ı Memnu geldi. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

KURTLAR VADİSİ PUSU, AŞK-I MEMNU KARŞI KARŞIYA GELDİ. KİM BİRİNCİ OLDU?

Perşembe günü tüm izleyiciler en çok Show TV'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'yu izledi. AB Grubu ise Kanal D'nin dizisi Aşk-ı Memnu'yu tercih etti. Programların izlenme oranları REYTİNG bölümünde.

'DOKTORLAR' DİZİSİ NEDEN APAR TOPAR SONA ERDİ?

Show TV'de ekrana gelen "Doktorlar" dizisi 30 Mart akşamı final bölümüyle apar topar bitirildi. Dizinin beklenenden önce yayından kalkmasıyla ilgili iddiaya gelince...

MART AYINDA HANGİ KANAL NE KADAR İZLENDİ? BİRİNCİ YİNE DEĞİŞMEDİ!!!

© MEDYATAVA-Kanalların mart ayı izlenme ortalamaları belli oldu. Ayın uzak ara birincisi Kanal D, Show TV ve atv'nin toplamına yakın seyirciye ulaşırken, Star Tv'nin yükselişi dikkat çekti. Star üçüncülüğe kadar yükselirken, AB grubu tüm günde atv'yi geçti... İşte 11 kanalın izlenme payları.

HABERTURK, ATV'Yİ GEÇTİ... NTV-CNN TURK GİBİ ÖLÇÜLMEYEN KANALLARIN PAYI YÜZDE 45'E ÇIKTI... İŞTE SEÇİM GECESİ KANALLARIN İZLENME PAYLARI...

Seçim gecesi prime time'da hangi kanal ne kadar izlendi. AB grubunda Star, tüm izleyicide Show TV birinci olurken, NTV CNN Türk gibi ölçülmeyen kanalların toplam izlenme payı saat 22.00 civarında yüzde 45'e kadar yükseldi... İşte seçim gecesi 10 kanal ve 'others'ın izlenme payları...

BAŞBAKAN ERDOĞAN BU AKŞAM SHOW TV'DE

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bu akşam canlı yayında saat 22.30'da Show TV "Seçim Özel"de.

SHOW TV'NİN HAFTA SONU ANCHORMAN'İ KORCAN KARAR HANGİ SOSYETİK GÜZELLE BERABER

İşte Korcan Karar'ın yakında evlenmeyi planladığı iddia edilen o sosyetik isim.

500 BİN TL HEYECANI 'VAR MISIN YOK MUSUN'A NE KADAR REYTİNG GETİRDİ?

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu "Var mısın Yok musun (Show TV)"daki iddialı yarışmacı, genel izleyiciyi ekran başına topladı. İşte proramdan ayrıntılar. REYTİNG tablosu ise, sağ sütunda.

KURTLAR VADİSİ PUSU TÜM İZLEYİCİLERDE LİDERLİĞİ YAKALADI AMA AB GRUBU'NUN BİRİNCİSİ BAŞKA!

Perşembe günü tüm izleyiciler en çok Show TV'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'yu izledi. AB Grubu ise Kanal D'nin dizisi Aşk-ı Memnu'yu birinciliğe taşıdı. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

KURTLAR VADİSİ AŞK-I MEMNU'YA KARŞI

Perşembe günü tüm izleyiciler Show TV'nin dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'yu AB Grubu ise Kanal D'nin dizisi Aşk-ı Memnu'yu seyretti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

EN KIDEMLİ YARIŞMACININ YARIŞTIĞI VAR MISIN YOK MUSUN KAÇINCI OLDU

Pazar günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'nin yarışması Var mısın Yok musun'u seyretti. Kıdemli yarışmacı Gizem 135 bin TL teklifi kabul ederek herkesi sevindirdi. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

SHOW TV 'YÖNETİM KADININ DA HAKKIDIR' BİLDİRGESİNİ İMZALADI.

Show TV, kadının ekonomik yapıda daha fazla yer almasının önemini vurgulayan Kalder önderliğindeki “Yönetim Kadının da Hakkıdır” bildirgesini imzaladı. Show TV, şu açıklamayı yaptı.

Sayfa Derleme Süresi: 4.9026 saniye