İŞTE KURTLAR VADİSİ PUSU'NUN YENİ BÖLÜMÜNDEN İLK GÖRÜNTÜLER

Peşembe günü Show TV ekranlarında yeniden izleyicileriyle buluşacak olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni bölümünün ilk görüntüleri yayınlandı. İşte o görüntüler... - VİDEO -

SHOW TV'NİN HANGİ PROGRAMI 'VAR MISIN YOK MUSUN'U GEÇTİ

Pazar günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Kanal D'de yayınlanan BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar'ı izledi. İkincilik için ise Show TV'nin iki yarışma programı kapıştı... Programların izlenme oranları RATING bölümünde...

RTÜK'TE KAVGA BÜYÜYOR

Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin ile AKP Genel Başkan yardımcısı Haluk İpek hakkında yazılı basına da yansıyan iki haber için, Show TV’nin cezalandırılmasını isteyen RTÜK’te kavga büyüyor.

SHOW TV ANA HABER ESKİ SPİKERİ DEFNE SAMYELİ HANGİ PARTİNİN SAFLARINA KATILIYOR?

Defne Samyeli, TV ekranlarından ayrıldıktan sonra siyasete göz kırptı. Şimdi ilk genel seçimlerde milletvekili adayı olacağı konuşuluyor. Peki hangi partiden...

SHOW TV İLE ANLAŞAN KURTLAR VADİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Maddi sıkıntılar yüzünden ekrandan uzak kalan Kurtlar Vadisi Pusu'nun Show TV ile anlaşması sonrası çekimlere başlandı, dizi yakında ekranda olacak.

GAZETECİ MELİKE İLGÜN KİTAP YAZDI

Gazeteci-Sunucu, bir dönem Show TV'de gece haberlerini sunan Melike İlgün'ün kitabı çıktı.

KARAMEHMET İFADE VERDİ

Show TV ve Akşam'ın sahibi Mehmet Emin Karamehmet, Ergenekon soruşturması kapsamında ifade verdi.

MEHMET Y. YILMAZ: YENİ ŞAFAK'IN ÇİFT KİMLİKLİ YAZARI FEHMİTAHAKIVANÇKORU İLE MEHMET BARLAS DÜNKÜ TARAF'I GÖRDÜKTEN SONRA NE DÜŞÜNDÜLER?

Eski solcu değil hala öyle olduğunu söyleyen Mehmet Y. Yılmaz, Yeni Şafak yazarı Fehmi Koru ve Sabah başyazarı Mehmet Barlas'ın Taraf'ta yayınlanan Emekli Tuğgeneral Levent Ersöz ile Çukurova Grubu ile Akşam ve Show TV'nin sahibi Mehmet Emin Karamehmet arasındaki konuşmalar deşifre edildikten sonra ne düşündüklerini sordu.

CUMA VE CUMARTESİ NELER SEYREDİLDİ?

Cuma günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok atv'de yayınlanan Adanalı'yı izledi. Show TV'nin yeni yarışması Wipeout ise ikinci oldu. Cumartesi günü ise Kanal D'nin dizisi Kavak Yelleri birinci oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

YEMEKTEYİZ'DE KAVGA ÇIKTI

Dün akşam Show TV'de yayınlanan Yemekteyiz adlı programda yaşananlar izleyenleri şaşırttı. VİDEO

PAZAR AKŞAMLARI 'VAR MISIN YOK MUSUN'UN YAKIN RAKİBİ BELLİ OLDU

Pazar gününün reytingleri geldi; "Var mısın Yok musun"un (Show TV) reytingleri de belli oldu; BKM Çok Güzel Hareketler Bunlar (Kanal d)... Ayrıntılı REYTİNG yan sütunda...

'6 PAS' YENİDEN SAHAYA İNİYOR

Show TV’de yayınlanan 6 Pas, yenilenen yüzüyle 25 Ocak’tan itibaren her Pazar gecesi ekranlarda olmaya devam edecek...

PERŞEMBE GÜNÜ EN ÇOK HANGİ PROGRAM SEYREDİLDİ

Perşembe günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'nin yarışması Yemekteyiz'i seyretti. Kanal D'nin dizisi Aşk-ı Memnu, ikincilikle yetinmek zorunda kaldı. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

MUTLU TÖNBEKİCİ: YEMEKTEYİZ PROGRAMININ TÜRK AİLELERİNDEN YARATTIĞI TRAVMA

Mutlu Tönbekici, Show TV'nin rating listelerinde birinciliğe oynayan programı Yemekteyiz'i mercek altına aldı.

SALI GÜNÜ 'YEMEKTEYİZ' VE 'KÜÇÜK KADINLAR' ARASINDAKİ REKABET NASIL SONUÇLANDI

Salı günü tüm izleyiciler en çok Kanal D'nin dizisi Küçük Kadınlar'ı izledi, AB Grubu'nun tercihi ise Show TV'nin programı Yemekteyiz oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

Sayfa Derleme Süresi: 32.3272 saniye