PAZARTESİNİN GALİBİ EZEL

Pazartesi günü Tüm İzleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'nin dizisi Ezel'i izledi. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

CUMA'NIN GALİBİ KANAL D, CUMARTESİ'NİN İSE SHOW TV

Cuma günü Tüm İzleyiciler ve AB Grubu en çok Kanal D'nin dizisi Hanımın Çiftliği'ni izledi. Cumartesi günü ise her iki grup Acun Ilıcalı'nın Show TV'de yayınlanan programı Yetenek Sizsiniz'i seyretti. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

PROFESYONEL HABER KAMERAMANLARI DERNEĞİ'NDEN SHOW TV'YE TEPKİ

Profesyonel Haber Kameramanları Derneği, yeni yıl arifesinde yapılan işten çıkarmaları Show TV'nin ayıbı olarak niteledi ve tüm meslek örgütlerini duyarlı olmaya çağırdı.

CEM YILMAZ'IN FİLMİ A.R.O.G REYTİNG LİSTESİNDE KAÇINCI OLDU?

Pazartesi günü Tüm İzleyiciler Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar'ı, AB Grubu ise Show TV'de yayınlanan A.R.O.G.'u izledi. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

CUMA VE CUMARTESİ EN ÇOK NE İZLENDİ?

Cuma günü Tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Kanal D'nin dizisi Hanımın Çiftliğini izledi. Cumartesi günü ise her iki grupta da en çok Show TV'nin yarışması Yetenek Sizsiniz seyredildi. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

PAZARTESİ GÜNÜ EN ÇOK HANGİ ANA HABER BÜLTENİ İZLENDİ

Pazartesi günü Tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'nin dizisi Ezel'i izledi. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

REYTİNGLERİ PROTESTO EDEN OKAN BAYÜLGEN'İN PROGRAMI DİSKO KRALI CUMARTESİ GÜNÜ NE KADAR İZLENDİ?

Cumartesi günü Tüm izleyiciler ve AB grubu en çok Acun Ilıcalı'nın Show TV'de yayınlanan programı Yetenek Sizsiniz Türkiye'yi izledi. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

HAFTANIN İLK GÜNÜNDE EN ÇOK HANGİ ANA HABER BÜLTENİ İZLENDİ?

Pazartesi günü Tüm İzleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'nin dizisi Ezel'i izledi. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

FLAŞ...FLAŞ...FLAŞ... MEDYATAVA HABERLERİYLE MEDYAYI SARSMAYA DEVAM EDİYOR, ŞİMDİ DE SHOW TV'NİN YENİ GENEL MÜDÜRÜNÜ AÇIKLIYOR...

© MEDYATAVA-Medya dünyası haftaya Medyatava bombalarıyla başladı... atv'den Fatih Ediboğlu'nun ayrılması, yerine Show TV'den Saner Ayar'ın geçmesi üzerine boşalan Show TV Genel Müdürlüğü koltuğunu kimin dolduracağını da Medyatava açıklıyor...

GÜNÜN SORUSU!SANER AYAR, ACUN'U DA ATV'YE GÖTÜRECEK Mİ?

© MEDYATAVA-ATV'DEN CANLI-Medyatava'nın haberi televizyon dünyasına bomba gibi düştü. Şimdi herkes Show TV'den atv'e geçen Saner Ayar'ın beraberinde Acun ılıcalı'yı da götürüp götürmeeceğini merak ediyor... Bu sorunun yanıtını da Medyatava veriyor.

ALİ KIRCA, AŞI OLDUKTAN ÜÇ GÜN SONRA DOMUZ GRİBİNE YAKALANDI

Bayram tatili için Almanya’ya giden Show TV anchorman’i Ali Kırca’nın, domuz gribine yakalandığı için Türkiye’ye dönemediği ortaya çıktı.

YILIN SON BOMBASI YİNE MEDYATAVA'DAN... KARAMEHMET MEDYA GRUBUNU KİME SATIYOR...

© MEDYATAVA- Mehmet Emin Karamehmet, Show TV, Akşam ve Skyturk'ten oluşan medya grubuyla ilgili çok radikal bir karar aldı. 2009'un medya bombalarını Medyatava'dan okudunuz, yılın son bombasını da Medyatava yazıyor...

SHOW TV'NİN YENİ DİZİSİ 'KAHRAMANLAR' YAYINLANDIĞI İLK GÜN REYTİNG LİSTESİNDE KAÇINCI OLDU?

Salı günü Tüm İzleyiciler en çok Kanal D'nin dizisi Geniş Aile'yi, AB Grubu ise ATV'de yayınlanan Canım Ailem'i izledi. Programların iznlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

DÜN AKŞAM İLK BÖLÜMÜ YAYINLANAN KAHRAMANLAR DİZİSİ NASILDI?

MEDYATAVA ANALİZ-Dün akşam ilk bölümü Show TV'de yayınlanan Kahramanlar dizisi nasıldı? Konusu hangi diziden alıntı, neden karakterler Mervel Comics'e benziyor...

BAYRAMIN SON GÜNÜNÜN GALİBİ EZEL OLDU

Pazartesi günü Tüm İzleyiciler ve AB Grubu en çok Show TV'nin dizisi Ezel'i izledi. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

Sayfa Derleme Süresi: 5.2026 saniye