PAZAR GÜNÜ REYTİNG SAHNESİ HANGİ PROGRAMLARIN REKABETİNE SAHNE OLDU?

Pazar günü Tüm izleyiciler en çok ATV'nin dizisi Aşk Bir Hayal'i, AB Grubu ise Show TV'de yayınlanan Wipe Out 2'yi izledi. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

CUMA VE CUMARTESİ GÜNLERİ EN ÇOK HANGİ PROGRAMLAR SEYREDİLDİ?

Cuma günü Tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Kanal D'nin dizisi Hanımın Çiftliği'ni izledi. Cumartesi günü ise her iki grup da Acun Ilıcalı'nın Show TV'de yayınlanan programı Yetenek Sizsiniz'i seyretti. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

‘BU KALP SENİ UNUTUR MU’ EFSANEVİ NOKTA DERGİSİNİN ÖYKÜSÜ MÜ?

© MEDYATAVA- Show TV’de yayınlanan, Tomris Giritlioğlu’nun yapımcılığını üstlendiği “Bu Kalp Seni Unutur mu” dizisinin son bölümlerinde yaşananlar özellikle medya çalışanı izleyicilere dönemin Nokta dergisinin kadrosunu hatırlattı. Ercan Arıklı, Arda Uskan ve Duygu Asena’nın öyküsünü dizide kimler canlandırıyor?

MESUT YAR: KEŞKE 'BU KALP SENİ UNUTUR MU?' GİTSEYDİ ATV'YE

"Dün Ezel’in atv yolculuğu hakkındaki itirazımı bugün de Bu Kalp Seni Unutur mu? (Show TV) hakkında yapmak istiyorum..."

RECEP İVEDİK Mİ? EZEL Mİ? REYTİNG YARIŞINI KİM KAZANDI?

Pazartesi günü Tüm İzleyiciler en çok Show Tv'de yayınlanan Recep İvedik 2'yi, AB Grubu ise kanal değiştirerek ATV'ye transfer olan Ezel'i izledi. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

CUMA, CUMARTESİ EN ÇOK HANGİ PROGRAMLAR SEYREDİLDİ?

Cuma günü Tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Kanal D'nin dizisi Hanımın Çiftliği'ni seyretti. Cumartesi günü her iki grupta da en çok izlenen program Show TV'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz oldu. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

SHOW TV BU GECE ATV'YE KAPTIRDIĞI EZEL'E RAKİP OLARAK NE YAYINLAYACAK?

İşte ATV'de ilk kez yayınlanacak Ezel'in bu gece Show TV ekranında rakibi olacak o film...

SHOW TV'DEN 'EZEL' AÇIKLAMASI: HUKUKİ YOLLARA BAŞVURACAĞIZ

atv, Ezel'i transfer ettiğini tanıtımlarla resmi olarak açıkladı açıklamasına ancak Show TV'den de şimdi bir açıklama geldi.

KANALI DEĞİŞEN EZEL'İN İSMİ DE DEĞİŞİYOR

Show TV'den atv'ye transfer olan son zamanların en popüler dizilerinden 'Ezel'in adı ne olacak?

SHOW TV'DE YENİ ATAMA

Show TV, yönetim kadrosunu güçlendirme yönünde yeni bir atama gerçekleştirdi. Kanalın Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na yeni bir isim getirildi.

CUMA 'HANIMIN ÇİFTLİĞİ', CUMARTESİ 'YETENEK SİZSİNİZ'

Cuma Günü Tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Kanal D'nin dizisi Hanımın Çiftliği'ni izledi. Cumartesi günü ise her iki grupta da en çok Acun Ilıcalı'nın Show TV'de yayınlanan yarışması Yetenek Sizsiniz seyredildi. Programların izlenme oranları REYTİNG Bölümünde.

AYDIN DOĞAN, HANGİ DİZİ İÇİN MAHKEMEDE İFADE VERDİ?

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Kanal D'de yayınlanan bir dizinin senaryosu nedeniyle Show TV'nin açtığı dava ile ilgili Bakırköy Adliyesi'nde ifade verdi.

EZEL, ATV'YE NEDEN GİTTİ? YAPIMCI EKREM ÇATAY MEDYATAVA'YA AÇIKLADI...

© MEDYATAVA- Ezel'in Show TV'den atv'ye geçtiğini duyuran Medyatava'nın haberi televizyon dünyasına bomba gibi düştü. Vergi kıskacından kurtulmak için atv'ye geçtiği yönündeki iddiayı Ay Yapım'ın büyük patronu Ekrem Çatay'a sorduk...

SHOW TV EZEL'E DAVA AÇIYOR... PEKİ EZEL ZORLA MI ATV'YE GİTTİ?..

© MEDYATAVA-Ezel'in Show Tv'den atv'ye geçtiğini Medyatava duyurmuştu. Show Tv bu sürpriz transfer karşısında hukuk atağına kalktı ve Ay Yapım'a dava açıyor. Kulislerden gelen bilgi ise Ezel'in 'maliye kıskacı' yüzünden atv'ye geçtiği yönünde...

KARAMEHMET FUTBOL İHALESİNİ ALMAYA ÇALIŞIRKEN EN ÇOK İZLENEN DİZİSİNİ KAYBETTİ. EZEL SHOW TV'DEN AYRILIP HANGİ KANALA GEÇTİ?

© MEDYATAVA-Bu sezonun en flaş dizisi olan ve izlenme rekorları kıran Ezel, Show TV'den koptu. Medyatava dizinin hangi kanala geçtiğini açıklıyor...

Sayfa Derleme Süresi: 4.9692 saniye