MEDYATAVA ÖZEL! AYDIN DOĞAN YAZARLARIYLA BULUŞTU, DÜŞMAN ÇATLATTI

© MEDYATAVA-Son günlerde Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı'yla yakınlığı çok konuşulan Aydın Doğan, Doğan Grubu yazarlarıyla Salomanje'de buluştu, gövde gösterisi yaptı.

MEHMET BARLAS, SERDAR TURGUT'TAN KOPYA ÇEKTİ: 'RASİM OZAN KÜTAHYALI HÜRRİYET'İN BAŞINA MI GEÇİYOR?'

Ergun Babahan'ın, Aydın Doğan ile Nagehan Alçı-Rasim Ozan Kütahyalı çifti arasındaki ilişkiye yaptığı yoruma Mehmet Barlas'tan eleştiri...

BU YAZI AYDIN DOĞAN'I ÇOK KIZDIRACAK!

Star gazetesi yazarı Ergun Babahan, Aydın Doğan'ın 'Hilton aşkı'nı yazdı ve Doğan grubu yazarlarına yüklendi: "Önce kendinize bir sorun, o kadar yıkama-yağlama yapıyorum da Aydın Doğan benimle ve eşimle önce ofisinde, sonra evimde yemek yemiyor da, Rasim Ozan Kütahyalı ile yiyor."

ÖZKÖK'TEN KÜTAHYALI'YA: 'MEDYA MAHALLESİNİN GAMMAZ ÇOCUĞU'

Ertuğrul Özkök hapisteki gazetecilerle ilgili yazdı, isim vermeden Ahmet Hakan'ın tutuklanacağını iddia eden Rasim Ozan Kütahyalı'ya dokundurdu.

AHMET ÇAKAR AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ VİDEO

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan "Derin Futbol" programında futbol yorumcusu ve eski hakem Ahmet Çakar öyle bir benzetmede bulundu ki, hem Rasim Ozan Kütahyalı, hem de Göktuğ Sevinçli şaştı kaldı.

'YETMEDİ Mİ RASİM OZAN?'

Cengiz Semercioğlu bugünkü yazısında Rasim Ozan Kütahyalı'ya 'dost tavsiyesi'nde bulundu...

KÜTAHYALI İLE ÖZTÜRK TARTIŞTI: 'ETİLER VE BEBEK'TE YAŞAYANLAR HALK DEĞİL Mİ?'

© MEDYATAVA "Teravih namazı yoktur" diyen Yaşar Nuri Öztürk katıldığı Yerden Göğe isimli programda Rasim Ozan Kütahyalı ile tartıştı.

'YERDEN GÖĞE' GÖRÜNTÜLÜ GÜRÜLTÜ

Berna Laçin, Funda Özkalyoncuoğlu ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın Star TV'de yaptığı tartışma programına Orhan Tekelioğlu'ndan sert eleştiri...

RASİM OZAN, TAKVİM'DEKİ İLK YAZISINDA FEDERASYONUN AÇMAZINI YAZDI

Taraf'tan Sabah Grubu'na geçen Rasim Ozan Kütahyalı, Takvim gazetesindeki ilk yazısında Mehmet Ali Aydınlar'ın ne yapabileceğini yazdı, Vatan spor müdürü İbrahim Seten'den alıntı yaptı...

RASİM OZAN İÇİN REKLAM FİLMİ ÇEKİLDİ, PEKİ SABAH GRUBU'NDA YAZMAYA NE ZAMAN BAŞLIYOR?

© MEDYATAVA: Taraf'a veda eden Rasim Ozan Kütahyalı, yeni adresi için gün sayıyor. Tanıtım çekimleri tamamlandı, Kütahyalı'nın ilk yazı günü de belli oldu?..

RASİM OZAN KÜTAHYALI TARAF'A NASIL VEDA ETTİ?

3 yıldır Taraf'ta yazan Rasim Ozan, Turkuvaz Grubu'na geçerken Ahmet Altan ve Yasemin Çongar'la vedalaştı.

ACUN'UN YENİ SURVIVOR BOMBASI

Geçtiğimiz akşam Rasim Ozan Kütahyalı'ya canlı yayında Survivor teklifinde bulunan Acun Ilıcalı, eksantrik bir isme daha teklifte bulundu.

RASİM OZAN KÜTAHYALI'LI 'YERDEN GÖĞE' İLK BÖLÜMÜNDE NE KADAR REYTİNG ALDI?

Muhteşem Yüzyıl'ın final bölümü ne kadar izlendi? Çocuklar Duymasın ve Karakol arasındaki yarış nasıl sonuçlandı? İşte ayrıntılar..

RASİM OZAN KÜTAHYALI, DEV BİR REKLAM KAMPANYASI İLE SABAH GRUBU'NA GEÇİYOR

© MEDYATAVA- Rasim Ozan, Turkuvaz Grubu ile anlaştı. Yazıları her gün Takvim gazetesinin birinci sayfasından anonslanacak...

YENİ ŞAFAK YAZARI, MİLLETVEKİLİ ADAYI SIRRI SÜRAYYA ÖNDER'İ NASIL SAVUNDU?

© MEDYATAVA- Rasim Ozan Kütahyalı'nın, Özgür Gündem gazetesi yazarı milletvekili adayı Sırrı Süreyya'ya yönelik sözlerine Yeni Şafak yazarı böyle cevap verdi.

Sayfa Derleme Süresi: 3.0435 saniye