HASO'NUN 40'INCI YILI

Yavuz Donat Hasan Cemal'in gazetecilikteki 40'ıncı yılını yazdı.

RASİM OZAN KÜTAHYALI VE HASAN CEMAL'E 'FAŞİST İZMİR' DAVASI

İzmir İl Genel Meclisi'nin 37 CHP, 3 MHP'li üyesi, DTP konvoyunun taşlanmasından sonraki yazıları nedeniyle Taraf Gazetesi yazarı rASİM Ozan Kütahyalı ile Milliyet yazarı Hasan Cemal'e tazminat davası açılması için avukatlara noter aracılığıyla vekalet verdi.

HASAN CEMAL'İN KARAYILAN RÖPORTAJININ YAYINLANMAYAN AYRINTILARI

Medya Mahallesi'ne konuk olan Milliyet yazarı HAsan Cemal, PKK lideri Murat Karayılan'la yaptığı röportajdan çıkarılarak yayımlanmayan kısımları açıkladı...

'BALBAY BURADA, ÖRNEK PAŞA NEREDE?..'

Hasan Cemal, Cumhuriyet'in dün manşete taşıdığı başlığı köşesine taşıdı...

'HÜRRİYET CEMAAT DEĞİL, COHABITATION GAZETESİ'

Ertuğrul Özkök, Yılmaz Özdil ve Ahmet Hakan'ın dün İzmir'le ilgili yazdıkları yazıları köşesine taşıdı

ERGUN BABAHAN, HASAN CEMAL'İ NEDEN KUTLADI?

Star gazetesi yazarı Ergun Babahan'dan Milliyet yazarı Hasan Cemal'e kutlama ve teşekkür...

KÖŞE YAZARLARINDAN 'IPHONE' AÇILIMI. MİLLİYET'İN BİRİNCİ SAYFASINDA HANGİ YAZARIN IPHONE'LA ÇEKTİĞİ FOTOĞRAF YAYINLANDI?

© MEDYATAVA- Milliyet yazarı Hasan Cemal'in Celal Talabani ile yaptığı röportajda başka bir yazarın iPhone'la çektiği fotoğraf kullanıldı. Bu detay Medyatava'nın gözünden kaçmadı. İşte o fotoğraf ve o yazar.

TEMPO EDİTÖRLERİ NEDEN TERÖRLE MÜCADELE ŞUBESİ'NDE SORGULANDI?

Tempo editörleri Cemal Subaşı ve Eyüp Erdoğan’ın başına gelenleri kaleme alan Mehmet Y. Yılmaz: "Bir demokraside, bir gazetecinin herkese açık kaynaklardan ulaştığı bir haber nedeniyle böyle taciz edilmesi, basın özgürlüğüne açık bir saldırı olarak kabul edilir."

HASAN CEMAL'DEN AL CAPONE ADINI DUYANLAR NE YAPTI?

Hasan Cemal, birçok konuya değindiği bugünkü yazısının sonunda, İstanbul’daki IMF-Dünya Bankası toplantısı dolayısıyla verilen davetlerden birinde yaşadığı bir olayı anlatıyor...

HASAN CEMAL, BAŞBAKAN ERDOĞAN'A SESLENDİ

Hasan Cemal, Doğan Grubu'na kesilen vergi cezası konusunda Erdoğan'a seslendi: "Doğan Grubu’na kesilen bu ceza hiçbir platformda savunulamaz. Bundan sonra nerede demokrasi, nerede özgürlükten söz ederseniz, orada “One minute, Mr. Prime Minister!” tepkisinden kurtulacağınızı sanmıyorum..."

NEDİM ŞENER’İN FETHULLAH GÜLEN KİTABINI ZAMAN YAZARI M. İLHAN ATILGAN YERDİ, CÜNEYT ÖZDEMİR TEBRİK ETTİ

Çıktığı günden beri çok satanlar listesine giren Nedim Şener’in “Ergenekon Belgeleri’nde Fethullah Gülen ve Cemaat” isimli kitabı hakkında Zaman gazetesi yazarı M. İlhan Atılgan, kitabı ve Şener'i eleştiren bir yazı kaleme aldı. Cüneyt Özdemir ise, hem kitabından dolayı Nedim Şener'i hem de eleştirinin düzeyi nedeniyle Zaman gazetesi ve Atılgan'ı tebrik etti.

HASAN CEMAL İLE MUSTAFA BALBAY ARASINDA FARK VAR MI?

Cumhuriyet yazarı Emre Kongar'dan "farazi, fantastik ve mizahi" bir senaryo: Yakın bir gelecekte geçen senaryoda Mustafa Balbay'ın yerini Hasan Cemal alıyor...

NEDİM ŞENER: ‘BAZEN ÇOK KORKUYORUM AMA İŞİMİN SORUMLULUĞU AĞIR BASIYOR’

MEDYATAVA RÖPORTAJ: Sayım Çınar, başarılı gazetecilik çalışmalarına imza atan gazeteci Nedim Şener’le konuştu. Şener, soruşturmacı gazeteciliğin zorluklarını, Hrant Dink cinayeti hakkındaki görüşlerini, hakkında açılan davaları ve “Ergenekon Belgelerinde Fethullah Gülen ve Cemaat” adlı son kitabını anlattı.

'KÖŞE YAZARLARI NEREYE KOŞUYORLAR?'

Bekir Coşkun: Televizyonda gördüm; önde Cengiz Çandar, Hasan Cemal, Oral Çalışlar, Fehmi Koru... Arkalarında Zaman’dan, Yeni Şafak’dan, Star’dan, Sabah’tan, Taraf’tan diğerleri... Sordum bizimkilere: "Nereye koşuyorlar?..."

HASAN CEMAL: SEVGİLİ HINCAL, YOKSA SEN YAZILARINI HALA ELLE YAZIP FAKS MI ARIYORSUN

3G teknolojisinin gazeteciliği öldürdüğünü yazan Hıncal Uluç'a Mehmet Barlas'tan sonra bir yanıt da Hasan Cemal'den geldi. Cemal, telefon bağlanmasını beklerken haber atlayıp nasıl mosmor olmuştu?

Sayfa Derleme Süresi: 3.5661 saniye