YUSUF EROĞLU DÖNÜYOR

Medyatava.net Star Gazetesi muhabiri Yusuf Eroğlu´nun iki gündür Habur sınır kapısında tutulduğunu yazmıştı.

STAR GAZETESİ MUHABİRİ İKİ GÜNDÜR HABUR SINIR KAPISINDA BEKLETİLİYOR

Kuzey Irak´ta savaşı izleyen Star Gazetesi muhabiri Yusuf Eroğlu iki gündür Habur sınır kapısından dönmek için bekliyor...

ÇIKTI HABERİ: TELEVİZYON YILDIZI REHA MUHTAR´LA ŞOVMEN MEHMET ALİ ERBİL AKRABA ÇIKTI

Türkiye´de de hayli etkin olan Türkmenler´den televizyon yıldızı Reha Muhtar ve şovmen Mehmet Ali Erbil´in de uzaktan akraba olduğu ortaya çıktı...İşte Star´ın çıktı haberi...

ATTENTION PLEASE´İN SIRRI ORTAYA ÇIKTI

Malum geçen akşam Telegol´de ortalık toz duman oldu. Medyatava.net o kavganın sıcaklığında olanları sayfalarında aktardı. Ama arada Ahmet Çakar´ın bir "attention" please deyişi vardı. O kadar adam mısın, erkeksen gel gibi lafların arasında bu İngilizce cümlenin işi ne diyorduk sırrı ortaya çıktı. İşte Star gazetesinin adım adım yayınladığı canlı yayındaki kavga ve "lütfen dikkat"in hikmeti sebebi..

YENİ ŞAFAK YAZARI: SAVAŞ TARAFTARI GAZETELER TİRAJ KAYBETTİ

Yeni Şafak yazarı Şemsi Yücel, bu dönemde, sadece savaşa karşı tavır alan Yeni Şafak, Cumhuriyet, Akşam ve Star gazetelerinin okur kaybetmediklerini öne sürdü.

ÖNCE PARTİYE GEÇTİ SONRA GAZETEYE

DYP´den Genç Parti´ye transfer olan Ufuk Söylemez bugün Star´daki yazılarına da başladı. İşte, Söylemez´in ´Merhaba´ yazısı...

TELEGOL´DE MUSTAFA DENİZLİ KAVGASI

Star TV´de yayımlanan Telegol programında Ziya Şengül ve Ahmet çakar Mustafa Denizli´ye ağır sözlerle saldırdı.Programda Türkçe´de ve argoda ne kadar hakaret sözü varsa hepsi sarfedildi.

HAYATIM ROMAN BU AKŞAM BAŞLIYOR

Reha Muhtar´la Hayatım Roman bu akşam Star´da başlıyor. Reha Muhtar bu akşamki programın ipuçlarını Vatan Gazetesi´ndeki röportajında Neslihan Akdaş´a verdi..

GAZETE SATIŞLARI DÜŞTÜ

31 Mart-6 Nisan haftasında ilk 10´daki gazetelerin tamamının satışları düştü. Hürriyet 441.200 satışla liderliğini korurken Posta ikinci, Star üçüncü, Sabah dördüncü sırada yer aldı. İşte 31 Mart-6 Nisan haftasında gazetelerin net satışları.

SHOW TV´DE YİNE HAYAL KIRIKLIĞI

Star´ın ayrılmasından sonra tüm kanalların izlenme payları artarken Show TV hala zorlanıyor. Dün akşam Bekarlar adlı dizisini ilk kez ekrana süren Show TV prime time´da Kanal 7 ve TGRT´nin gerisinde kalarak beşinci kanal oldu. İşte 8 Nisan Salı kanalların prime time izlenme payları.

YÖNETMEN ALTUĞ DEMİREL´İN KIZI OLDU

Star Haber´in genç yönetmeni Altuğ ve kendi gibi televizyoncu olan eşi Özlem´in bir kızları dünyaya geldi...

KANAL 6 HABER GERÇEĞİ...

Mustafa Hoş, Kanal 6´nın haber koordinatörüydü. Star yönetiminin gerçekleştirdiği büyük tensikatla birlikte kimi zaman gece gündüz sürdürdüğü haber maratonunun ´dışında´ kaldı. Bugüne kadar susan Hoş, Kanal 6 sürecini ´içeriden´ bilen isim olarak yazdı...

SÜRPRİZ TRANSFER: SHOW´DAN AYRILAN PROGRAM MÜDÜRÜ STAR´A TRANSFER OLDU

Medyatava.net Program Müdürü Aslı Arıhan´ın Show´la yollarını ayırdığını daha önce yazmıştı. Şimdi nereye geçtiğini de duyuruyor.

ATV´NİN PRIME TIME İZLENME PAYI 53.8

Star, Starmax, Kanal 6 ve Others´ın AGB raporlarından çıkmasıyla geriye klan dokuz kanalın rating ve share rakamları neredeyse iki kat arttı. Dün akşam atv´nin AB grubunda prime time izlenme payı 53.8´e çıktı. İşte 7 Nisan Pazartesi knalların prime time izlnme payları.

OĞUZ GÜVEN HABERTÜRK GAZETEDE

Star Haber 24´ün yayın koordinatörü Oğuz Güven Artık gazete Habertürk´te...

Sayfa Derleme Süresi: 4.7738 saniye