UMUR TALU´DAN ERTUĞRUL ÖZKÖK´E: HAKLISIN DA İKNA GÜCÜN SIFIR

Ertuğrul Özkök´e bir ´tepki de´ Star yazarı Umur Talu´dan geldi. Talu, ´Şikayetçi Bey´ olarak tanımladığı Ertuğrul Özkök´ü ikna edici bulmadı.

STAR AGB İÇİN İCRA KARARI ÇIKARTTI

AGB´nin rating ölçümlerinden çıkmak için mahkeme kararı alan Star TV, karara uymayan AGB için icra kararı çıkarttı.

ERDAL BİLALLAR İGNEYİ ´KENDİMİZE´ BATIRDI

Daha önce kaleme aldığı yazıda gazete okumayan kalabalıkları eleştiren Star yazarı Erdal Bilallar bu defa sayfa sayfa gazeteleri eleştirdi. De... Bilallar, ´İğneyi Kendimize Batıralım´ başlıklı yazısında ´kendilerine´ biraz iltimas geçti...

SABAH YAZARLARI CEM UZAN´LA YEMEKTEYDİ...

Genç Parti Başkanı ve medya patronu patronu Cem Uzan´la öğle yemeğinde biraraya gelen Sabah yazarlarından İlker Sarıer, 7 yıl önce çalıştığı Star´da tanıştığı ´Cem´le´ bugünkü ´Uzan´ arasındaki farkı yazdı.

STAR TAZMİNATLARI NEDEN ÖDEMİYOR?

28 Şubat´ta Kanal 6 Haber ve Star Haber 24´ü kapatarak yüzü aşkın kişiyi işten çıkaran Star yönetimi aradan geçen 3 ayda tazminatları ödemedi.

HABERİMİZ VAR... ÇARESİ DE OLSUN: DEPREME KARŞI HAYAT ÇADIRI YOLA ÇIKIYOR

Dünyanın birçok yerinde ardı ardına yaşanan ´sarsıntılar´ depremi tekrar gazetelerin rutin haberleri arasına soktu. İstanbul´da ne zaman ve ne boyutta bir depremin yaşanacağı ise hala tartışılıyor. Tartışma gazete sayfalarında süre dursun, afetlere karşı şimdiye kadar düzenlenen en kapsamlı halk eğitim projesi 30 Mayıs´ta Kadıköy´te start alıyor.

STAR TV´YE İKİ UYARI

Star´ın RTÜK´le başı dertten kurtulmuyor. Daha bugün açılacak olan kanala RTÜK´ten iki uyarı geldi...

´YALNİZCA MEDYADAN DEĞİL YAPTIĞIM HİÇBİR İŞTEN UTANÇ DUYMADIM´

Star TV´nin başarılı sunucularından Mesut Yar, çok sayıda internet sitesinde çıkan röjportajına yönelik bir açıklama gönderdi. Röportajın bütününden çıkarılan bazı cümlelerin anlamı bozduğunun altını çizen Yar Medyatava.net´e "son kez" meramını anlattı...

STAR´DA KAÇIRIRSANIZ TERCÜMAN´DA OKUYUN

Ufuk Söylemez´in bugünkü yazısını okudunuz mu? Star Gazetesi yazarı. Hayır hayır Tercüman...

EKREM DUMANLI´DAN İKİ GAZETENİN YAYIN YÖNETMENİNE: BOZACININ ŞAHİDİ ŞIRACI

Zaman´la Star arasındaki gerginlik, Cumhuriyet´e de sıçradı. Cumhuriyet´te yer alan bir köşe yazısında "Zaman´ın Star´a saldırdığı"nın iddia edilmesi üzerine Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Star´ın Genel Yayın Yönetmenini "bozacı" Cumhuriyet´i Yayın Yönetmenini de "şıracı" ilan etti...

GAZETE TİRAJLARI NEDEN DÜŞÜYOR?

Gazeteler düşen tirajlarını toparlamak için ek yayın, promosyon çabası içinde çırpınıp dursun, satışlar sürekli düşüyor. Star Yazarı Ufuk Söylemez tiraj sorunu olan gazetelere bir gazetecilik kuralını hatırlatıyor: "Muhalefet tiraj getirir".

AYDIN DOĞAN YAYINLARINDAN DOLAYI STAR´A İKİ GÜN KAPAMA

Star televizyonuna iki gün kapama kararı verildi. Salı ve çarşamba günleri için geçerli olacak..

STAR´IN GAZETESİ ZIMBA KAPANDI

Star, Damga´dan sonra bir başka yayın organını daha kapattı..

STAR´DAN CNN TÜRK´E TRANSFER

Star´ın Ankara bürosunda yaptığı değişik tarzdaki haberleriyle dikkat çeken İrfan Değirmenci CNN TÜRK´e geçti...

ECE ERKEN CINE5´LE ANLAŞTI

Haziran ayında şifresiz yeni programlara başlayacak olan CINE5´in ilk transferi Ece Erken oldu. Metin Uca´yla birlikte Star´da Passaparola adlı yarışma programını sunan Ece Erken sabah programı sunmak için CINE5´le anlaştı.

Sayfa Derleme Süresi: 4.0539 saniye