UĞUR DÜNDAR'LA STAR HABER, AB GRUBUNDA DİĞER ANA HABER BÜLTENLERİNİ GEÇTİ

Salı günü total ve AB Grubu Kanal D'de yayınlanın Binbir Gece adlı diziyi seyretti. Ana haber bültenlerinde ise AB Grubu, Uğur Dündar'la Star TV Ana Haber Bülteni'ni tercih etti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

AYDIN AYAYDIN'DAN 'SPK BAŞKANSIZ' YAZISI

Tam da Vatan'ın Doğan Grubu'na satış dosyası SPK'nın önüne geldiği bir dönemde Vatan yazarı Aydın Ayaydın, SPK Başkanı'nı 5 gün yurtdışına çıktı diye eleştirdi... Star Ankara Temsilcisi Şamil Tayyar, geçtiğimiz hafta Vatan Grubu'nun "devlet görmüş" bir yazarıyla SPK'ya baskı yapacağını iddia etmişti.

YİĞİTER ULUĞ HAKKINDA HER ŞEY

Milli Takım İletişim Direktörlüğü'ne gelen Yiğiter Uluğ'un bu görevi kabul etmesinin ardından çıkan çatlak seslere Mustafa Hoş Star gazetesindeki köşesinden yanıt verdi. İşte Yiğiter Uluğ'un bu görevi kabul etmesinin perde arkası...

1 YIL DOLDU, KARAALİOĞLU YENİ ŞAFAK'TAN TRANSFERLERE BAŞLADI

MEDYATAVA-ÖZEL: Geçtiğimiz yıl mayıs sonunda Star Grubu ile el sıkışan Mustafa Karaalioğlu, Yeni Şafak'tan ayrılırken Albayrak Grubu'na "1 yıl kimseyi almama" sözü vermişti. Şimdi süre doldu, Karaalioğlu transferlere başladı. Kimler geldi, kimler gelecek, yine Medyatava yazıyor...

CANLI YAYINDA BAYILDI

Kanal 1’de ekrana gelen "Bir Star Doğuyor" yarışmasının orkestra şefi Taşkın Sabah, programın sonlarına doğru fenalaştı... Canlı yayının bitmesini zor bekleyen Taşkın Sabah bayıldı...

SALININ GALİBİ KANAL D

Salı günü total ve AB Grubu Kanal D'nin dizisi Binbir Gece'yi seyretti. Total Mehmet Ali Birand'ın sunduğu Kanal D Ana Haberi izlerken, AB Grubu Uğur Dündar'ın sunduğu Star TV Ana Haber Bülteni'ni tercih etti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

BÜLENT ERSOY’A DA 301’DEN DAVA

Star Tv'de yayınlanan Popstar Alaturka adlı yarışma programının şubat ayında yayınlanan bir bölümünde “Oğlum olsa bile askere yollamam'' diyen Bülent Ersoy hakkında 301. maddeden soruşturma başlatıldı.

ETHEM SANCAK, STAR'IN TEK PATRONU OLUYOR

Henüz hisse devri gerçekleşmedi ama, Star Gazetesi’nin tek patronu Ethem Sancak oluyor.

VATAN'IN DEĞERİ YENİDEN HESAPLANIYOR

star Gazetesi’nin üç kez haber yaptığı Doğan Gazetecilik Vatan Gazetesi birleşmesiyle ilgili beklenen açıklama nihayet geldi. Doğan Gazetecilik, hesap belirleme çalışmalarının sürdüğünü duyurdu.

SEMİHA YANKI NEDEN YUVAMIZI YAPMAKTAN VAZGEÇTİ?

İzdivaç programları ekranların gündüz kuşaklarını parsellemiş durumda. Amip gibi bölünerek çoğalan bu tarz programların atası ise hiç kuşkusuz Flash TV’nin “Desti İzdivaç”ı... Ancak programın sunucuları bir türlü sabit kalamıyor. Esra Erol’un Star’a transferinin ardından programı sunmaya başlayan Semiha Yankı da bu hafta başında programdan ayrıldı. Atilla Aydoğdu yazdı...

STAR GAZETESİ: İMKB, DOĞAN GAZETECİLİK'E AYRICALIK MI YAPIYOR?

Turkcell’den, Koç Holding’den, İş Bankası’ndan anında açıklama isteyen İMKB, Doğan Gazetecilik’e VATAN’ın fiyatıyla ilgili soruyu soramadı. Şirket de sustu, 1 haftadır iki kelime açıklama yapamıyor

PERŞEMBE GÜNÜ KURTLAR VADİSİ PUSU SEYREDİLDİ

Perşembe günü total ve AB Grubu Show TV'nin dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'yu seyretti. Sinan Doğaüstü yeteneklere sahip kişilerin yarıştığı Star TV'de yayınlanmaya başlayan Çetin'le Fenomen adlı program da rating listesine hızlı bir giriş yaptı. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

STAR TV'DE ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİK SESSİZ SEDASIZ OLDU

Star TV'de yönetim değişti.

STAR'DA İKİ DİZİ DAHA YAYINDAN KALKTI

Daha sezonun sonu gelmeden reytingin acımasız tırpanı tüm kanallarda 100'den fazla diziye acımadı. Vatan TV yazarı Memet Güler, Star'ın son iki kurbanını yazdı.

FENERBAHÇE MAÇI KAZANAMADI AMA RATING ŞAMPİYONU OLDU

Salı günü total ve AB Grubu Star TV 'de yayınlanan Chelsea - Fenerbahçe maçını izledi. Gerçi Fenerbahçe maçı kazanamadı ama rating sıralamasında Star TV'yi birinciliğe taşıdı. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

Sayfa Derleme Süresi: 5.5938 saniye