EZEL NE ZAMAN EKRANA DÖNECEK?

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Tuncel Kurtiz, Cansu Dere, Barış Falay ve Yiğit Özşener’in paylaştığı dizinin yeni bölümün yayınlanacağı tarih belli oldu.

EZEL FİLM Mİ OLACAK ?

Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere’nin başrollerini paylaştığı izlenme rekorları kıran Ezel dizisi bu sezon ekranlara veda mı ediyor?

KEREM ÇATAY, CANSU DERE'YLE BİRLİKTE OLDUĞU İDDİALARINA NE YANIT VERDİ?

Cengiz Semercioğlu, adı son zamanlarda Cansu Dere'yle anılmaya başlayan Kerem Çatay'la konuştu.

VAVİEN'İ İLK 3 GÜNDE KAÇ KİŞİ İZLEDİ?

Halit Ergenç’in Songül Öden, Ezgi Asaroğlu ve Cansu Dere ile başrolünü paylaştığı “Acı Aşk” filmi 74 kopya ile gösterime girdiği sinemalarda üç günde 32 bin 249 seyirciye ulaştı. Peki Engin Günaydın'ın filmi ne kadar gişe yaptı?

BASIN KONSEYİ'NDEN TİMUÇİN ESEN KARARI

Basın Konseyi Timuçin Esen’in magazin gazetecileri tarafından tacize uğradığına kanaat getirdi. Konsey ayrıca Cansu Dere’nin falcıya gitmesiyle ilgili haberi de görüşerek karara bağladı...

'EZEL'DEN BERİ BİRLİKTELER' HABERİNE TEKZİP

Dün Gazete Habertürk'te Esin Övet imzasıyla çıkan, ardından internet sitelerine de giren "Ezel'den beri birlikteler" başlıklı habere Cansu Dere'den tekzip geldi...

EZEL'DEN YILIN DİZİ AŞKI HABERİ DE ÇIKTI

Reyting rekortmeni Ezel uzun zaman konuşulacak bir iddiaya da konu oldu. Cansu Dere ile Kenan İmirzalıoğlu aşk mı yaşıyor?

EZEL DİZİSİNDE HANGİ İRLANDALI YAZAR-ŞAİRİN ESERİNDEN ALINTI YAPILDI?

© MEDYATAVA- Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere'nin başrolünü oynadığı "Ezel" dizisinde hangi şairin dizelerine yer verildi?

'ACI AŞK' FİLMİNDEN İLK KARELER

Başrollerini Halit Ergenç, Cansu Dere, Songül Öden ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı ve çekimlerine 24 Temmuz’da İstanbul’da başlanan “Acı Aşk” filminden ilk kareler basına verildi...

SILA'NIN SETİNDE KAVGA

"Sıla" dizisinin başrol oyuncuları Cansu Dere ile Mehmet Akif Alakurt sette birbirine girdi.

DİZİ ÇOK BEĞENİLİNCE DOĞUNUN SON MODASI SILA TOKASI OLDU

Son bir senedir Cuma akşamları ATV ekranlarına damgasını vuran Sıla dizisin yönetmeni Gül Oğuz’un, dizinin başrol oyuncularından Cansu Dere’nin saçına taktığı altın toka, ilk kez Doğunun bir moda akımının öncüsü olmasına yol açtı.

CUMA AKŞAMINDA SILA HAKİMİYETİ

Cansu Dere'nin başrolde olduğu Sıla dizisi, cuma akşamı yayınlanan bölümünde yüzde 40 izlenme payıyla birinci oldu.

ERBİL'İN YENİ SEZONDA RAKİBİ KİM OLACAK?

Mehmet Ali Erbil'in Show TV'De başlayacağı programın atv'den kim rakip olacak? Yaz döneminin en çok izlenen dizisi Fırtına'nın setinde kimler aşk yaşıyor? Cansu Dere'nin rol alacağı yeni dizi hangisi? Haftalık'ın 'Ekran Kedisi' yazdı...

ALACAKARANLIK'IN KADROSUNA YENİ İSİMLER GİRDİ

Show TV'de yayınlanan Alacakaranlık'ın yeni bölümleri pazartesi akşamı ekrana gelmeye başlayacak. Dizinin oyuncu kadrosundan yönetmenine birçok değişiklik oldu. Sezen Aksu, Tuncel Kurtiz, Cansu Dere dizinin yeni oyuncularından.

NTV'DE ÜÇÜNCÜ MANKEN: TÜLİN ŞAHİN

Haber kanalı NTV, life-style programlarını mankenlere sundurmayı gelenek haline getirdi. Şimdi de Tülin Şahin NTV'de bir program sunacak. Şahin, Lifestyle RACING isimli programı yarın sunmaya başlayacak. NTV'de Cansu Dere moda programı, Tuğba Ünsal da sinema programı sunuyor.

Sayfa Derleme Süresi: 4.7176 saniye