'Acun Ilıcalı' ismiyle büyük vurgun!

74 yaşndaki halk ozanı Ahmet Teke'yi Acun Ilıcalı'nın programı 'Yetenek Sizsiniz'e çıkarma vaadiyle 400 bin TL dolandırdılar.

'Gergedan' 300 milyon TL çarptı, RTÜK harekete geçti!

Dolandırıcılar, cinsel gücü artırdığı iddiasıyla radyo ve TV frekanslarına sızarak pazarladıkları Gergedan adlı sahte ilaçla 300 milyonluk vurgun yaptı.

Dolandırıcılardan 2.5 milyon liralık vurgun! Bir oyuncu daha parasını kaptırdı!

Ünlü oyuncu dolandırıcılara 20 yıllık birikimini kaptırdı.

Borsada gazeteci bürokrat vurgunu!

Taraf Gazetesi bugünkü manşetinde 28 Şubat'ın finans ayağına yer verdi.

ÜNLÜLER ÜZERİNDEN 17 MİLYON DOLARLIK VURGUN

Fatih-Fulya Terim, Petek Dinçöz, Hıncal Uluç gibi ünlü isimler ve pek çok işadamının hesaplarında usulsüzlük yapıldığı ileri sürülüyor...

POLİS TRT'DEKİ REKLAM VURGUNUNU ORTAYA ÇIKARDI

TRT Genel Müdürlüğü’ne bağlı İstanbul Televizyon Müdürlüğü’nde ortaya çıkarılan reklam yolsuzluğunda iki TRT çalışanı tutuklandı. Zanlıların, sahte fatura karşılığında bir reklam ajansına 300 bin lira ödeme yaptığı belirlendi.

HANGİ İNTERNET SİTESİNİN ÖZEL HABERİ HÜRRİYET VE MİLLİYET'E MANŞET OLDU?

© MEDYATAVA- “Borsadaki vurgunun ‘firari’ ismi ABD’de görüntülendi” başlıklı haberi Hürriyet ve Milliyet birinci sayfalarında kaynak göstererek kullandı.

GOOGLE'DA KONTÖR VURGUNU

Çete reklam verip Google'de ilk sırayı almış

VURGUN YİYEN KAMERAMAN HAYATINI KAYBETTİ

Yunanistan'ın Kiklades takımadalarında sualtı çekimleri yaparken vurgun yiyen National Geographic Channel'ın kameramanı Charles Spencer kurtarılamadı.

'HACKER'LIK YAPARAK 9 EV ALDI

İnteraktif banka dolandırıcılarına yönelik Sanal Deprem Operasyonu'nda tutuklanan ve dünyanın en iyi ikinci hacker'ı olarak kabul edilen Ercan Fındıkçı'nın, banka vurgunundan elde ettiği paraları gayrımenkule yatırdığı belirlendi.

BU FOTOĞRAF HACKER ÇETESİNİ ÇÖKERTTİ!

Sanal alemde organize kredi kartı yolsuzluğu yapan şebeke mensupları, yaptıkları vurgunun paralarıyla fotoğraf çektirdileri ortaya çıktı.

AB ZİRVESİ SIRASINDA HABERE YAKIN OLUP BORSA DA VURGUN YAPAN GAZETECİLER Mİ VAR?

Sabah yazarı Umur Talu, ciddi bir iddiada bulundu: 'Brüksel'deki AB müzakerelerinin gelgitleri arasında, "burada" birilerinin, oradan anında elde ettikleri haberlerle "Borsa operasyonları"na giriştikleri kuşkusu yaygındı.'

EROL AKSOY: ORTADA HAYALİ HESAP YOK

Bugün Hürriyet'in manşetinde yer alan "Hayali hesapla büyük vurgun" haberi üzerine Erol Aksoy bir açıklama gönderdi. Aksoy açıklamasında, "Haberde konu edilen mevduatların tamamı ilgili firmalarca kullanılmıştır. Ortada hayali bir hesap veya uçan bir para yoktur" dedi.

VAHAP MUNYAR: STAR GAZETESİ ALAMADIK HAYALİ BONOYU GÖREMEDİK

Hürriyet Ekonomi Müdürü Vahap Munyar, İmar Bankası´nın bono ilanlarının yayınlandığı Star Gazetesi´nin tasarruf tedbirleri çerçevesinde alınmadığı için katrilyonluk vurgunla karşılaşıldığını yazdı

UZANLAR´A EN AZ 38 BİN YIL CEZA

İmarbank´taki vurgunla ilgili soruşturmayı sürdüren Savcı Sait Kunt, fezlekesini hazırladı. Cem Uzan´ın aralarında olmadığı 27 sanığın nitelikli dolandırıcılık ve zimmetten 2 ile 12 yıl arasında hapsi istendi.

Sayfa Derleme Süresi: 4.3343 saniye