TULUHAN TEKELİOĞLU: ALDATILDIM BOŞANIYORUM

Sabah Gazetesi'nde “Her şeye rağmen ikimiz” adlı evli çiftlerle röportajlar yapan Tuluhan Tekelioğlu, eşi aleyhine boşanma davası açtı.

SAVAŞ AY'IN RÖPORTAJI SABAH'A NASIL MANŞET OLDU?

Erdal Şafak, Savaş Ay'ın Defne Joy Foster'ın annesi Hatice Foster'la yaptığı ve çok ses getiren söyleşiyi Cumartesi günü manşetten verdi ama bu hiç de kolay bir karar değildi...

ERDAL BEŞİKÇİOĞLU: 'BEHZAT Ç. SADECE ALKOL ALIYOR'

Milliyet'ten Ece Emre'nin sorularını, bugünkü Pazar Eki'nde cevaplayan, Behzat Ç. dizisinin sevilen oyuncusu Erdal Beşikçioğlu; 'Behzat Ç. Alkol alıyor sadece. Ama alkolü de tedavi amaçlı alıyor. Kimyasal mı kullansaydı? Ya da haplarla mı ayakta dursaydı?... İşte röportajın tam metni..

TAYFUN BAYINDIR: FUTBOLCULUKTAN GELEN ELEŞTİRMENLER İÇİNDE TARTIŞMASIZ EN İYİSİ RIDVAN DİLMEN

MEDYATAVA RÖPORTAJ-Vatan gazetesi futbol yazarı Tayfun Bayındır, Sayım Çınar’ın sorularını yanıtladı.

ATV'NİN YENİ HABER KANALININ ADI NE OLACAK, NE ZAMAN YAYINA BAŞLAYACAK?

© MEDYATAVA-ATV Haber Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş, dün gece Hıdır Geviş'e Twitter üzerinden röportaj verdi. Aktaş, Twitter kullanıcılarının ATV'nin yeni haber kanalıyla ilgili sorularına da yanıt verdi...

FAZIL SAY: SANSÜRLENİYORUM

Piyanist Fazıl Say, Alman Frankfurter Rundschau gazetesine verdiği röportajda, sansüre uğradığına dair açıklamalarda bulundu.

TRABZON'DA GAZETECİYE SALDIRI

Trabzonspor hakkında vatandaşlarla röportaj yapan yerel bir televizyonda görevli basın mensubu, saldırıya uğrayarak darp edildi.

İŞTE DEFNE JOY FOSTER'IN SON RÖPORTAJI

Defne Joy Foster hayatını kaybetmeden önce, geçen ay Mag dergisine eşi İlker Yasin Solmaz’la aşkını anlattı...

HOMOFOBİNİN KİTABINI YAZAN MURAT RENAY: ‘KİTABIMI EN ÇOK KADINLARIN, ANNELERİN, ANNE ADAYLARININ OKUMASINI İSTERDİM’

MEDYATAVA RÖPORTAJ-Şubat ayı başında piyasaya çıkan “Söylenmeyen” kitabının yazarı Murat Renay, Sayım Çınar’ın sorularını yanıtladı. Gerçek adını gizleyen ve takma isimle kitabını yayımlayan yazar, kitabı ve kendi hakkında şunları anlattı…

KIVANÇ TATLITUĞ'UN BASKETBOL OYNARKEN SAKATLADIĞI BACAĞI NE DURUMDA? VİDEO

Hiçbir yere röportaj vermeyen, programlara katılmayan Kıvanç Tatlıtuğ, Cengiz Semercioğlu’nun Star TV'de sunduğu "Full Ekran" programında çok özel açıklamalarda bulundu.

KIVANÇ TATLITUĞ BU AKŞAM FULL EKRAN'DA

Kıvanç Tatlıtuğ bu akşam Full Ekran'da Cengiz Semercioğlu'nun konuğu olacak. Tatlıtuğ'un Los Angeles'ta yaptığı James Cameron röportajının yanı sıra, oyuncu, diziler ve sinema filmleri konusunda açıklamalarda bulunacak.

'YALNIZ BIRAKILDIM' DİYEN MERAL OKAY'A SENDER'DEN YANIT

© MEDYATAVA-Radikal gazetesinden Ezgi Başaran'a verdiği röportajda Muhteşem Yüzyıl'a yönelik eleştiriler karşısında yalnız bırakıldığını söyleyen Meral Okay'a, Senaryo Yazarları Derneği yanıt verdi...

HANDE ŞARMAN: TWITTER’I KULLANMA BİÇİMİMİZ ÇOK ‘TÜRK’

MEDYATAVA RÖPORTAJ- HT Magazin’de hem editörlük hem yazarlık yapan Hande Şarman, Sayım Çınar’ın sorularını yanıtladı.

SEDA SAYAN'IN İHTARNAME ÇEKTİĞİ PROGRAM YAYINLANACAK MI?

TRT, Nuriye Akman'a verdiği röportajda eski sevgilileri ile ilgili soruların olduğu bölümün yayınlanmaması için kuruma ihtarname çeken Seda Sayan'ın konuk olduğu "Akılda Kalan"ı yayınlayacak mı?

SEDA SAYAN'DAN TRT'YE İHTARNAME

TRT’ye yaptığı röportajda eski aşkları ile ilgili soruların olduğu bölümün yayınlanmasını istemeyen Seda Sayan, kuruma ihtarname gönderdi.

Sayfa Derleme Süresi: 4.2470 saniye