KANAL D DİZİLERİ ZİRVEDE

Mehmet Ali Erbil´in başrolünü oynadığı ve dün akşam ilk bölümü yayınlanan Büyümüş de Küçülmüş, en çok izlenen ikinci program oldu. Kanal D´nin diğer dizisi Serseri de birinciliği alınca Kanal D dizileri zirveyi kimseye bırakmadı. İşte 11 Ağustos Pazartesi´nin en çok izlenen 100 programı.

CÜNEYT ÖZDEMİR EKRANA DÖNÜYOR

Cüneyt Özdemir ve Soner Yalçın´ın hazırladığı 5N 1K bu akşamdan itibaren ekrana dönüyor. Programın ilk dosyası ise eve dönüş yasası.

MARATON´UN DÖNÜŞÜ MUHTEŞEM OLDU

Süper Lig´in başlamasıyla birlikte dün akşam ilk kez yayınlanan Maraton hem tüm izleyicide hem de AB grubunda en çok izlenen program oldu. İşte 10 Ağustos Pazar´ın en çok izlenene 100 programı...

ORHAN PAMUK VE İSTANBUL BBC´de

Yazar Orhan Pamuk İngiliz yayın kuruluşu BBC’nin hazırladığı “Kentler Yazarlara Nasıl İlham Veriyor?” adlı TV dizisine konu oldu. İstanbul, Londra, Barselona, Saraybosna gibi ünlü kentlerin, yazarları nasıl etkilediğini anlatan programın bir bölümünde de Orhan Pamuk ve İstanbul ele alınıyor. Pamuk, konuk olduğu bölümde, Benim Adım Kırmızı adlı romanını yazarken kentteki tarihi ve kültürel unsurları nasıl kullandığını anlatıyor.

CNN TÜRK VE NTV´NİN ORTAK SEVİNCİ

CNN Türk´te ´Editör´ programını hazırlayan Gürkan Zengin´le, NTV´nin anchor´larından Arzu Zengin´in bugün bir bebekleri oldu.

MANKENLERİN BBG´Sİ BAŞLIYOR

Digitürk 56. kanaldan test yayınına başlayan Elma Vision, manken adaylarının yarışacağı Biri Bizi Gözetliyor tarzı yeni bir programa başlıyor. Podyuma İlk Adım adını taşıyan programı Gaye Sökmen Ajans hazırlayacak.

CEYHUN YILMAZ BEST FM´LE YENİDEN ANLAŞTI

Geçtiğimiz hafta askerden dönen ünlü şovmen Ceyhun Yılmaz, daha önce program yaptığı Best FM´le yeniden anlaştı. Yılmaz Best FM´deki programlarına 1 Eylül´den itibaren başlıyor.

KANAL D REYTİNGDE BİRİNCİ

Çarşamba ekranının birincisi ´Aşk Olsun´ adlı dizi ile Kanal D oldu. Yine Kanal D´de yayınlanan ´Olacak O Kadar´ ilk yüz program içinde ikinci sırada yer alırken. Show TV iki programıyla üçüncü ve dördüncülüğü aldı. Programların reytingleri için tıklayın.

SHOW´UN ´YARIM ELMASI´ ATV´NİN ´ÇOCUKLAR DUYMASIN´I İLE ÇEKİŞTİ

Salı günü reytinglerinde, tüm izleyicide atv´de yayınlanan ´Çocuklar Duymasın´ın tekrarı birinci olurken, AB Grubu´nda ilk yüz program içinde ilk sıraya Show TV´de yayınlanan ´Yarım Elma´ oturdu. Programların reytingleri için tıklayın.

İBRAHİM TATLISES SHOW TV İLE ANLAŞTI

Uzun süredir Star´a program hazırlayan İbrahim Tatlıses Show TV ile anlaştı. Tatlıses, İbo Show´u yeni yayın döneminde Show TV´ye hazırlayacak. Dansöz Asena´nın programda görev yapıp yapmayacağı ise henüz belli değil!..

´SERSERİ´ REYTİNGDE BİRİNCİ

Kanal D´nin yaz sezonu dizisi ´S erseri´ hem tüm izleyici, hem de AB Grubu´nda ilk yüz program içinde ilk sırada yer aldı. Pazartesi günü yayınlanan programların reytingleri için tıklayın.

PAZAR EKRANININ GALİBİ FUTBOL

Galatasaray-Liverpool ve Ajax-Inter maçları pazar günü ilk yüz program içinde en çok reytingi yaptı. Programların izlenme oranları için tıklayın.

CNN TÜRK´TEN 90 DAKİKA´YA RAKİP! İSMET BERKAN, MEHMET DEMİRKOL VE YİĞİTER ULUĞ FUTBOL PROGRAMINA BAŞLIYOR

Hıncal Uluç ve Haşmet Babaoğlu´nun NTV´de sunduğu 90 Dakika´ya CNN Türk´ten rakip geliyor. Radikal Gazetesi Yayın Yönetmeni İsmet Berkan, Yiğiter Uluğ ve Mehmet Demirkol, CNN Türk´te maçların istatistiklerini yorumlayacakları bir programa başlıyor.

REHA MUHTAR DERGİCİLİK VE İNTERNET DÜNYASINA ADIM ATIYOR

Ünlü anchorman Reha Muhtar dergi ve internet dünyasına giriyor. İşte bugüne kadar televizyon programlarıyla ses getiren Muhtar´ın düğmeye bastığı projeleri..

RÜŞTÜ FENERBAHÇE´Yİ GEÇTİ

Dün akşam yayınlanan Fenerbahçe maçı tüm izleyicide en çok izlenen program oldu. AB grubunda ise Rüştü´nün oynadığı Juventus-Barcelona maçı Fenerbahçe maçını geride bırakarak ikinciliğe yerleşti. İşte 27 Temmuz Pazar´ın en çok izlenen 100 programı.

Sayfa Derleme Süresi: 4.1766 saniye